Hlavní navigace

Brno iDNES.cz: zprávy z Brna on-line

[Tisková zpráva] Nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz dnešním dnem spustil regionální zpravodajské stránky Brno iDNES.cz (http://brno.idnes.cz). Jejich cílem je přinášet zpravodajství a informace všem, které zajímá, co se v Brně a jeho okolí děje.

Sdílet

„Stránky Brno iDNES.cz by měly oslovit všechny, kteří se zajímají o aktuální dění v moravské metropoli a mají k ní nějaký vztah. Tedy nejen lidi, kteří ve městě žijí, ale i ty, kteří se třeba kvůli zaměstnání či studiu přestěhovali například do Prahy a ke zprávám z Brna se dosud složitě dostávali,“ uvádí Petr Orálek, zástupce šéfredaktora deníku MF DNES.

Spolu se zpravodajstvím budou stránky přinášet i informace a zajímavosti z kulturního dění v Brně. Pro čtenáře jsou připraveny kulturní programy z celé jižní Moravy. Speciální rubrikou je Brněnská scéna, v níž čtenáři najdou nejen řadu publicistických článků, rozhovorů či on-line diskusí s významnými osobnostmi. Je to prostor pro kulturní i historická témata, recenze či polemiky.

Projekt Brno DNES.cz bude velmi úzce provázán s regionálními přílohami Brno a Jižní Morava. Regionální zpravodajský tým MF DNES tvoří pro Brno iDNES.cz nejen dokonalé a profesionální zázemí, ale poskytuje mu i řadu nenahraditelných zkušeností.

„Je to pilotní projekt, kdy informace pro internetové i tištěné zpravodajství bude zpracovávat jeden redaktor ve společné redakci," doplňuje Petr Orálek.