Hlavní navigace

Broadbandová aplikace roku 2007 patří Visual Connection

[Tisková zpráva] Titul Broadbandová aplikace roku 2007 získala společnost Visual Connection s integrovaným aplikačním systémem OrangePlut Content Platform, druhou příčku obsadil sportovní portál Fotbalzive.cz České televize a třetí pozice patří společnosti Geewa se stejnojmennou komunitní herní platformou. Druhý ročník soutěže vyhlásilo sdružení technologických podnikatelů TUESDAY Business Network, generálním partnerem byla Telefónica O2 Czech Republic a partnery Ericsson, Nokia Czech Republic a Rowan Legal.

Sdílet

Praha, 3. prosince – Cílem soutěže bylo nalézt a ocenit nejlepší originální broadbandovou aplikaci na českém trhu, podpořit informovanost o současných možnostech na českém trhu, představit inovativní aplikace a přispět k rozvoji počtu uživatelů broadbandového připojení. „Společným rysem všech soutěžících subjektů byly aplikace pro volný čas a zábavu a vznikající platformy pro správu aplikací,“ zhodnotil bezprostředně po vyhlášení výsledků letošní ročník programový ředitel pořádajícího sdružení TUESDAY Business Network Nikola Rafaj.

Odborná novinářská porota ve složení Jiří Peterka, Karel Zaoral (Euro), Aleš Miklík (Lupa), Ondřej Aust (Lidové noviny) a Adam Javůrek hodnotila zejména atraktivitu a efektivitu aplikací, jejich zaměření na cílovou skupinu, vliv na trh, inovativnost v použitých technologiích a úroveň využití vlastností broadbandového připojení.