Hlavní navigace

Brocade oznamuje podrobnosti o podzimních zákaznických konferencích v roce 2005 v Miláně, Vídni a St

[Tisková zpráva]

Sdílet

Brocade oznamuje podrobnosti o podzimních zákaznických konferencích v roce 2005 v Miláně, Vídni a Stockholmu

Brocade Communications Systems, Inc. (Brocade®), přední světový dodavatel řešení síťových systémů pro ukládání dat (SAN), dnes oznámil časový plán podzimních zákaznických konferencí v Evropě, sestávajících z jedno- a dvoudenních akcí, pořádaných 17. listopadu v Miláně, 22. a 23. listopadu ve Vídni a 24. listopadu ve Stockholmu.

Podzimní zákaznické konference zahrnují programové prohlášení Microsoftu o řešeních pro firemní pobočky, sponzorované a prezentované skupinou Microsoft Branch Office Solutions Group, prezentace osvědčených postupů zákazníků Brocade, semináře OEM partnerů a strategických partnerů Brocade a předvádění nejnovějších řešení Brocade TapestryÔ a SilkWorm®.

„Zaznamenali jsem významný nárůst počtu účastníků našich konferencí, pořádaných toto léto v Paříži, Frankfurtu a Londýně, kterých se zúčastnilo přes 1800 zájemců“ řekl Ulrich Plechschmidt, ředitel Brocade pro oblast EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) a Latinské Ameriky. „Naše konference jsou pro podniky důležitou platformou, kde se mohou dozvědět, jak snížit složitost svých SAN a IT infrastruktur a vybudovat ve spolupráci s námi a našimi partnery ekonomické a vysoce výkonné IT prostředí.“

Další informace o podzimních zákaznických konferencích Brocade najdete na webových stránkách http://www.brocade-events.com/con­ference2005.