Hlavní navigace

BT UVÁDÍ NA TRH NOVOU KONVERGENČNÍ SLUŽBU VYUŽÍVAJÍCÍ PEVNÉ A MOBILNÍ LINKY PRO VELKÉ PODNIKY, KONTRAKT ZÁSKAL ALCATEL

[Tisková zpráva] Po úspěchu telefonního přístroje BT Fusion, inteligentního telefonu, využívajícího volání přes pevné i mobilní sítě pro jednotlivce i firmy, dnes BT zveřejnila svoje plány na spuštění přelomové služby využívající pevné i mobilní linky pro velké podniky a nadnárodní firmy a to jak ve Velké Británii tak mimo ni. Toto nové řešení bude využívat k přístupu k pevným linkám v klíčových lokalitách, jako jsou kanceláře, domácnosti, či BT Openzone hotspoty, technologie WiFi. Nové řešení bude součástí balíku služeb, díky kterému budou moci velké podniky sjednotit využívání služeb operátorů svých mobilních a pevných linek a využívat v rámci jediné integrované IP sítě společné aplikace a funkce. To zákazníkům umožní zvýšit produktivitu a snížit náklady na zajištění komunikačních služeb.

Sdílet

Po úspěchu telefonního přístroje BT Fusion, inteligentního telefonu, využívajícího volání přes pevné i mobilní sítě pro jednotlivce i firmy, dnes BT zveřejnila svoje plány na spuštění přelomové služby využívající pevné i mobilní linky pro velké podniky a nadnárodní firmy a to jak ve Velké Británii tak mimo ni. Toto nové řešení bude využívat k přístupu k pevným linkám v klíčových lokalitách, jako jsou kanceláře, domácnosti, či BT Openzone hotspoty, technologie WiFi.

Nové řešení bude součástí balíku služeb, díky kterému budou moci velké podniky sjednotit využívání služeb operátorů svých mobilních a pevných linek a využívat v rámci jediné integrované IP sítě společné aplikace a funkce. To zákazníkům umožní zvýšit produktivitu a snížit náklady na zajištění komunikačních služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).