Hlavní navigace

Bude mít doktor Seidl konečně sestřičku?

[Tisková zpráva] V zítřejším pátečním dílu nejsledovanějšího denního seriálu TV Nova Ulice bude doktor Seidl hledat pomocnici se vším všudy! Nová sestřička mu pořádek v kartotéce a kanceláři rozhodně už musí udělat!

Sdílet

Praha 18. listopadu 2010 – Doktor Seidl hledá pod tíhou papírování stále tu pravou zdravotní sestřičku! Na inzerát se mu ozve hned několik adeptek. A výběr nebude rozhodně jednoduchý! Bude muset dokonce odolávat svodům i sexy slečně v prádle! Mezi adeptkami se objeví i zkušená a ostřílená sestřička v důchodovém věku Věra Altmanová v podání herečky Ludmily Molínové. Jaké se doktor Seidl rozhodne? Kterou z dam si nakonec vybere? Sexy mladou dračici, nebo zkušenou sestřičku s praxí? A vybere si vůbec?

V roli zdravotní sestřičky Altmanové, která bude jednou z adeptek, se divákům Ulice představí herečka Ludmila Molínová, která se po celý život věnovala převážně divadlu. Absolvovala katedru loutkoherectví na DAMU a v průběhu studia se stala zakládající členkou kapely Schovanky. Účinkovala v divadle Semafor, Hudebním divadle Karlín, Divadle Ateliér a v mnoha dalších. Diváci ji mohli spatřit např. v seriálech Správná šestka a Bylo nás pět, nebo ve filmech Tam kde hnízdí čápi či Zastihla mě noc. V současnosti účinkuje v Divadle na Fidlovačce ve hře Dana Goggina Jeptišky.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Další informace naleznete na www.nova.cz/ulice

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).