Hlavní navigace

Buďte trendy a v neustálém spojení s novým komunikátorem ASUS P526

[Tisková zpráva] Praha 30. května 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje nový komunikátor P526 s operačním systémem Windows Mobile 6 Professional, systémem globální navigace (GPS) a řadou komunikačních vylepšení, která umožňují používat funkce Windows Live s lepší stabilitou a vyšší rychlostí. Integrováním mnoha oblíbených mobilních služeb Windows Live udržuje P526 uživatele ve spojení s jejich rodinou, přáteli i spolupracovníky a umožňuje rychle a bez potíží najít potřebné informace. Tento moderní a funkcemi napěchovaný telefon navíc zvyšuje, díky svým aplikacím pro podniková řešení, produktivitu práce.

Sdílet

„P526 je moderní PDA telefon pro uživatele, kteří chtějí zůstat ve spojení s přáteli a on-line komunitami prostřednictvím komunikačních programů, blogů, e-mailů a přenášených souborů,“ uvedl H. C. Hung, šéf ASUSTeK Handheld Business Unit. „A co víc, tento telefon umožňuje používat exkluzivní vestavěné aplikace, například GPS, pro pracovní účely a zvýšit tak produktivitu práce.“

„ASUS P526 představuje plně integrované zařízení, které umožňuje svým majitelům užívat si svobody pohybu, aniž byl nějak omezen okamžitý přístup k požadovaným informacím,“ řekl Jason Lim, regionální ředitel divize mobilních komunikací Microsoftu pro asijskou část Tichomoří a Japonsko. „Množství funkcí zvyšující produktivitu a multimediální možnosti ve Windows Mobile 6 zaručují pohodlnou práci ve známém systémovém prostředí, které uspokojí jejich pracovní i osobní potřeby na cestách.“

Rozsáhlé možnosti GPS
Funkce GPS v novém PDA společnosti ASUS dokáže vyznačit trasu cesty a navigovat uživatele do správného místa. Pomocí intuitivního rozhraní lze snadno zadat cíl cesty a pak sledovat směr, ujetou vzdálenost, názvy ulic a zbývající vzdálenost a dobu jízdy. Díky této inteligentní satelitní navigaci se mohou uživatelé snadněji orientovat nejen při cestách do zahraničí, ale i na výletech do přírody.

Udržujte a oživte svoje vztahy
Jednou z hlavních předností komunikátoru ASUS P526 je funkce Windows Live pro integraci kontaktů. Uživatelé tak mohou kdykoli zjistit, kdo je a kdo není on-line, a sdílet svoje zážitky prostřednictvím fotografií, instant messagingu nebo e-mailů.

Další užitečnou funkcí, kterou P526 nabízí, je Windows Mobile 6 Professional Smart Dial. Uživatelé mohou automaticky vyvolávat kontakty tak, že začnou psát na klávesnici jméno nebo příjmení. Pomocí vyhledávací lišty umístěné pod zobrazením času lze pohodlně spustit prohledávání webu, aniž by bylo nutné vyvolávat prohlížeč – další krok pro usnadnění přístupu k informacím.

Výkonné multimediální vybavení
Vestavěný digitální fotoaparát s rozlišením 2 Mpix umožňuje pořizovat snímky v přirozených barvách. Lze jím snadno vytvořit a udržovat mobilní fotoalbum. Pořízení správného záběru ulehčuje náhled zobrazovaný na celé ploše displeje. Obrázky lze také upravovat grafickým editorem. P526 podporuje čtyři pásma GSM a datový přenos přes EDGE, který umožňuje rychlé připojení pro kvalitní streamování hudby a videa.

Exkluzivní a inovativní funkce ASUS
Spolu s ASUS P526 jsou dodávány také exkluzivní software a aplikace společnosti ASUS, které přinášejí uživateli spoustu zajímavých funkcí. Patří mezi ně například ASUS Launcher, který nabízí rozhraní pro snadné spouštění aplikací a funkcí. ASUS Remote Presenter je užitečná aplikace, pomocí níž lze přes rozhraní Bluetooth ovládat prezentaci v Powerpointu, která je uložena na notebooku nebo PC. Během prezentace mohou uživatelé dokonce číst na displeji P526 poznámky k těmto prezentacím.

Plánování mezinárodních telekonferencí mezi účastníky ze tří různých časových pásem usnadňuje inovativní ASUS Meeting Planner. Tato funkce pomáhá odstranit problémy s převodem času a neobyčejně usnadňuje a zefektivňuje plánování hovorů.

Další často potřebnou funkcí je ASUS My Secret. Je-li aktivována, šifruje a chrání citlivé dokumenty před slídivými zraky. Funkce ASUS Status informuje uživatele o stavu zařízení a funkce Profile zabraňuje nežádoucímu zvonění telefonu například během pracovních porad.

ASUS P526 je bezesporu správná volba pro uživatele, kteří touží po vysoce výkonném a zároveň velmi elegantním PDA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).