Hlavní navigace

Sázková kancelář bwin představila při příležitosti ME ve fotbale virtuální hru „Euro Football Manager“ o skutečné peníze

[Tisková zpráva] Vídeň, Praha, 1. června 2008 – bwin, největší internetová sázková kancelář v Evropě, připravila pro fanoušky při příležitosti Mistrovství Evropy ve fotbale 2008 vlastní virtuální šampionát – hru „Euro Football Manager“. Fotbaloví příznivci, kteří se zaregistrují na stránkách www.bwin.com, si mohou sestavit vlastní tým pro mistrovství, a to ze všech hráčů a všech zemí, které se na nadcházející fotbalový svátek kvalifikovaly.

Sdílet

Stejně jako EURO 2008, hra začíná naostro 7. června a potrvá až do konce šampionátu, tedy 29. června 2008. Virtuální týmy pak budou soutěžit mezi sebou na základě individuálních statistik jednotlivých hráčů na skutečně probíhajícím mistrovství. Tým, který nasbírá nejvíce bodů, se stane nejen vítězem a mistrem Evropy, ale zároveň jeho „manager“, tedy fanoušek, který tým sestavil, obdrží od bwin odměnu 20 tisíc Euro v hotovosti.

bwin tak na jedné straně navazuje na úspěšnou hru „European Manager“, která probíhá na stránkách této sázkové kanceláře již od února 2008, ale nyní podstatně rozšiřuje její záběr a spojuje online zábavu s reálně probíhajícím mistrovstvím a zároveň možností vyhrát skutečné peníze.

Sestavit si svůj tým lze už nyní, např. na základě výkonů hráčů během přípravných zápasů, průběžně ho obměňovat podle nejnovějších informací a v sobotu 7.6. „vyběhnout na trávník“ s finální soupiskou budoucích šampiónů. I pak lze ale do určité míry dělat „obměny kádru“.

Hra je dostupá ve všech jazycích, které bwin v současnosti podporuje, tedy včetně češtiny. Máte-li zájem se soutěže zúčastnit, přihlaste se na stránkách www.bwin.com nebo jděte přímo na stránky https://games­.bwin.com/cz/fan­tasysports.as­px. K dispozici je i nápověda v češtině a podmínky hry, včetně nejčastějších otázek a odpovědí. Hrát lze i pouze pro zábavu, tedy bez skutečného finančního vkladu.

„Hraní online her proti soupeřům z celého světa se již dávno stalo fenoménem. Milióny lidí denně usedají ke svým počítačům a po internetu soutěží v různých disciplínách, ať už klasických počítačových hrách, znalostních a dovednostních soutěžích či třeba pokerových turnajích se svými protivníky, a je zcela jedno, zda ti právě sedí v Praze, Londýně či Singapuru. bwin Euro Football Manager funguje na stejném principu. Věříme, že učiní nadcházející fotbalový šampionát ještě atraktivnější pro fanoušky z celého světa, protože Ti se stanou jeho přímou součástí, skutečným tzv. dvanáctým hráčem na hřišti,“ řekl Ondřej Schmidt, tiskový mluvčí bwin v ČR.

bwin má v nabídce kromě široké nabídky klasických sportovních sázek (kolem 8 000 denně) i tzv. L!VE sázky (živé sázky během zápasů), jež si získávají stále větší popularitu, videopřenosy vybraných sportovních událostí (včetně např. německé Bundesligy), mezinárodní online pokerové turnaje, casino a nejrůznější hry, z nichž jednou je právě Euro Football Manager.

Co se týče samotných sázek na EURO 2008, bwin připravuje okolo 100 sázkových příležitostí na každý zápas, přičemž živě sázet lze i přes mobil. Více informací naleznete na stránkách www.bwin.com nebo na stránkách mateřské společnosti bwin Interactive Entertainment AG www.bwin.ag.