Hlavní navigace

CA OVLÁDLA UDÍLENÍ CEN NA KONFERENCI 2007 PROJECT AND PORTFOLIO MANAGEMENT SUMMIT EUROPE

[Tisková zpráva] CA zvítězila v kategoriích Nejlepší řešení, Nejlepší poskytovatel technologií a služeb a Nejlepší prezentace

Sdílet

Praha, 19. prosince 2007 – Společnost CA oznamuje, že její řešení CA Clarity PPM získalo ocenění ve všech kategoriích – Nejlepší řešení, Nejlepší poskytovatel technologií a služeb a Nejlepší prezentace – udělovaných u příležitosti konference 2007 Gartner Project and Portfolio Management (PPM) Summit Europe, která se konala v Praze. Jedná se již o sedmou konferenci Gartner PPM Summit po sobě, na níž získala CA více ocenění než kterýkoliv jiný dodavatel.

Ocenění mají specifický význam, protože se udělují na základě volby více než 100 přítomných IT odborníků, kteří se po dva dny účastní prezentací předních dodavatelů řešení pro PPM. U poskytovatelů technologií a služeb potom hodnotí jejich řešení, programy, služby a podporu, a návrh a předvedení prezentací.

„Tato ocenění jsou pro nás velmi významná, protože vycházejí z hodnocení přítomných IT odborníků, kteří rozumí oblasti podnikového PPM více než kdokoliv jiný,“ řekl Karel Schmidtmayer, ředitel společnosti CA pro Českou republiku a Slovensko. „Tato uživatelská komunita hraje klíčovou roli ve vývoji CA Clarity PPM a my budeme i nadále naplňovat rostoucí požadavky našich zákazníků, ať již v oblasti funkcionality, snadného používání nebo úplnosti vize.“

Nejnovější ocenění zvyšují počet konferencí Gartner PPM Summit, na nichž CA a její řešení CA Clarity PPM získaly formální ocenění od přítomných účastníků, na osm. Tato výjimečná akce se koná každý rok jak v Evropě, tak i v severní Americe. Přehled úspěchů vypadá následovně:

  • Nejlepší řešení, Nejlepší poskytovatel technologií a služeb a Nejlepší prezentace, Evropa 2007
  • Nejlepší analýza portfolia a nejlepší flexibilita a konfigurovatelnost, Severní Amerika 2007
  • Nejlepší řešení, Nejlepší poskytovatel technologií a služeb a Nejlepší prezentace, Evropa 2006
  • Nejlepší řešení a Nejlepší strategie, Severní Amerika 2006
  • Nejlepší řešení a Nejlepší dodavatel, Evropa 2005
  • Nejlepší dodavatel a Nejlepší strategie, Severní Amerika 2005
  • Nejlepší řešení a Nejlepší dodavatel, Evropa 2004
  • Nejlepší dodavatel, Severní Amerika 2004

Řešení CA Clarity PPM umístila agentura Gartner v roce 2007 ve své zprávě „Magic Quadrant for IT Project and Portfolio Management Applications, 2007“ opět do kvadrantu „lídrů“. Gartner zde hodnotí dodavatele s ohledem na kompletnost jejich vize a schopnosti její realizace.

O Magic Quadrant
Gartner Magic Quadrant je chráněn autorskými právy společnosti Gartner, Inc. a je použit s jejím souhlasem. Magic Quadrant je grafickým vyjádřením trhu v a pro určité časové období. Znázorňuje analýzy společnosti Gartner, jak příslušní dodavatelé naplňují kritéria definované společností Gartner pro daný trh. Společnost nepodporuje žádného dodavatele, výrobek či službu uvedenou ve zprávě a nedoporučuje uživatelům, aby si vybrali pouze dodavatele zařazené do kvadrantu „lídrů“. Magic Quadrant je zamýšlen výhradně jako výzkumný nástroj a není chápán jako konkrétní vodítko k činnosti. Společnost Gartner odmítá veškeré záruky, vyjádřené či naznačené, s ohledem na tento výzkum, včetně veškerých záruk schopnosti obchodovat nebo způsobilosti ke konkrétním účelům.

O konferenci Project & Portfolio Management Summit
Na konferenci Project & Portfolio Management Summit se setkávají IT odborníci na oblast PPM, analytici společnosti Gartner a přední a rozvíjející se poskytovatelé technologií. Konference se zaměřuje na obchodní aspekty a její součástí jsou semináře vedené společností Garner, prezentace případových studií, výstava ukázek a vzájemné setkávání.

O řešení CA Clarity PPM
CA Clarity PPM, přední řešení pro správu projektů a portfolia, umožňuje IT firmám maximalizovat výkonnost tím, že zlepšuje jejich vztahy se zákazníky a rozšiřuje jejich schopnosti pracovat s maximální efektivitou. Systém CA Clarity PPM obsahuje integrované plánování IT portfolia, řízení poptávky, projektové řízení, plánování zdrojů a řízení času a nákladů. Více než 650 000 uživatelů ve více než 750 společnostech využívá řešení Clarity pro řízení IT a stále více i pro správu vývoje nových produktů. Další informace o CA Clarity PPM naleznete na http://ww.mycla­rity.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).