Hlavní navigace

CA bude podporovat nove produkty Microsoftu

[Tisková zpráva] Praha, 12. prosince 2006 – Společnost CA bude ve svých řešeních podporovat operační systém Windows Vista, systém Microsoft Office 2007 a Microsoft Exchange Server 2007. Podpora nejnovějších řešení Microsoft umožní plynulý přechod a nezbytnou ochranu investic u podnikových zákazníků i u uživatelů oblíbených spotřebitelských produktů.

Sdílet

„Společnost CA významně podporuje produkty Microsoft již od vzniku Windows,“ řekl Michael Trezzi, Country Manager společnosti CA pro Českou republiku. „Těšíme se, že všem našim zákazníkům pomůžeme maximalizovat využití vlastností a funkcí naší nejnovější generace řešení.“

Podpora pro Windows Vista
Systém Windows Vista je navržen tak, aby snížil časovou náročnost, složitost a náklady spojené se zaváděním, údržbou a zabezpečením počítačů. Řešení společnosti CA tyto cíle podporují a doplňují, přináší funkce s přidanou hodnotou pro správu systémů, zabezpečení, ochranu dat, optimalizaci podnikových služeb a zajištění souladu se zákonnými předpisy. Patří sem například:

  • Business Desktop Deployment Plus (BDD+), který využívá software a osvědčené postupy správy stolních PC a serverů a provází uživatele všemi kroky zavádění systému Windows Vista — od plánování a implementace, až po migraci PC a výkaznictví.
  • CA Brightstor ARCserve Backup a CA XOsoft WANSync, které zajišťují správu zálohování a rychlou obnovu v prostředí s Windows Vista.
  • CA Threat Manager, CA Anti-Virus a CA Anti-Spyware optimalizují spotřebitelům, malým firmám a podnikovým IT oddělením nastavení bezpečnostních funkcí Windows Vista a jejich distribuci na ostatní platformy Microsoft; zjednodušují správu podnikového zabezpečení a zároveň zajišťují prosazování konzistentních pravidel zabezpečení před, během a po migraci na novou platformu.

Podpora pro Microsoft Exchange Server 2007
Microsoft Exchange Server 2007 přináší vyšší zabezpečení, přístup kdykoliv/kdekoliv, zjednodušené vlastnictví a podporu integrace, což firmám umožní maximalizovat obchodní hodnotu jejich komunikačního prostředí. Řešení společnosti CA tyto funkce podporují a doplňují, přináší řadu nástrojů pro správu, zabezpečení, ukládání a archivaci dat. Patří sem například:

CA Enterprise Risk Mitigation a Compliance solutions for Exchange Server 2007, které centralizují správu informací, zdrojů a obnovy a vylepšují integrované funkce Microsoft Exchange Server 2007. Zákazníkům zajišťují optimalizaci ochrany dat, archivaci e-mailů, soulad s předpisy a obnovu elektronických dat napříč celým rozsáhlým prostředím Exchange Serverů. Podpora systému Microsoft Office 2007

Balík Microsoft Office 2007 je komplexní platforma sahající od spolupráce a správy podnikového obsahu až po business inteligence, správu podnikových projektů a další. Mezi produkty CA pro systém Microsoft Office 2007 patří:

CA MDY FileSurf, CA Message Manager a CA BrightStor ARCserve Backup, které centralizují správu záznamů bez ohledu na jejich umístění nebo původ; vylepšují integrované funkce Microsoft Office SharePoint 2007 pomocí robustní správy záznamů, archivace, vyhledávání elektronických dat a výkonného zálohování a obnovy v celém životním cyklu informací v SharePoint.

„Řešení podpory od CA pro Windows Vista, Microsoft Office 2007 a Exchange Server 2007 představují pro naše společné zákazníky po celém světě velký přínos,“ uvádí Kim Akers, generální ředitel Unified Communications společnosti Microsoft. „Řešení CA rozšíří pokročilé funkce našich produktů a pomohou organizacím zajistit hladký průběh modernizace jejich systémů.“

Vybraná řešení CA budou dostupná v okamžiku uvedení systémů Windows Vista, Microsoft Office 2007 a Exchange Server 2007, další podle požadavků trhu.