Hlavní navigace

CA CLARITY PATŘÍ PODLE BUTLER GROUP MEZI NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ SPRÁVY PROJEKTŮ A PORTFOLIA

[Tisková zpráva] Praha, 10. dubna 2007– Společnost CA oznamuje, že analytická společnost Butler Group označila CA Clarity, řešení pro správu projektů a portfolia (project and portfolio management – PPM), jako přední řešení, o němž by společnosti měly uvažovat, když zlepšují řízení IT. V nové zprávě „IT Governance – Managing Portfolios, Projects, Processes and People,” (Řízení IT – správa portfolií, projektů, procesů a lidských zdrojů) došla přední evropská výzkumná a poradenská společnost Butler Group k závěru, že řízení IT je nezbytné v soukromém i ve veřejném sektoru, a rozebrala důležitost řešení PPM pro naplnění tohoto úkolu.

Sdílet

„Bez efektivního řízení se obchodní hodnota IT výrazně snižuje,“ řekl Tim Jennings, ředitel výkumu, Butler Group. „Řešení PPM, jako je CA Clarity 8, pomáhají, aby IT služby naplňovaly požadavky celkových obchodních cílů společnosti, zejména zdůvodňují investiční rozhodnutí, zpřehledňují projekty, odhadují a snižují rizika a měří návratnost investic. CA Clarity podporuje pokročilé koncepty řízení IT, jimiž se zákazníci snaží zefektivnit a dosáhnout maximálních přínosů ze svých aktivit v IT.“

Klíčovou částí zprávy o řízení IT je „Butler Group Project Portfolio Management Market Lifecycle Ratings“, v níž analytická společnost hodnotí devět možných dodavatelů a rozděluje je do tří skupin podle možností jejich řešení v oblasti PPM: „Shortlist“, „Consider“ a „Explore“. V letošním hodnocení patří CA Clarity mezi dvě řešení, která dosáhla nejlepšího hodnocení „Shortlist“.

„Firmy v současnosti používají velmi různorodé a rozsáhlé systémy IT a tak je pro ně naprosto klíčové mít jedno řešení, které sleduje strategické plánování, viditelnost a finanční kontrolu IT služeb,“ řekl Jiří Prokeš, senior consultant pro CA Clarity v regionu CEE. „Velice si ceníme, jak Butler Group ohodnotil schopnosti CA Clarity naplnit tuto důležitou potřebu.”

Více informací o řešení CA Clarity 8 a o zprávě agentury Butler Group naleznete na http://ca.com/cla­rity.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).