Hlavní navigace

CA JE PODLE NEZÁVISLÉ ANALÝZY LÍDREM V OBLASTI ŘEŠENÍ VZDÁLENÉ SPRÁVY

[Tisková zpráva] Praha, 23. srpna 2007 – Společnost CA oznamuje, že ji analytická společnost Forrester Research ve své zprávě „ Forrester Wave™: Client Management Suites, Q3 2007“ vyhodnotila jako „lídra“ na trhu řešení pro vzdálené správy. Z osmi společností dosáhla CA nejvyššího skóre v mnoha hodnocených kritériích, mezi kterými byly architektura, administrace a správa nebo klíčoví technologičtí partneři. Studie hodnotila řešení vzdálené správy podle 98 kritérií seskupených do kategorií strategie, současná nabídka a pozice na trhu.

Sdílet

Zpráva společnosti Forrester uvádí, že sada Desktop Management Suite společnosti CA nabízí praktické vlastnosti v oblasti softwaru, operačních systémů a správy a „disponuje širokou podporou desktopových operačních systémů, nejpružnější možností distribuce softwaru a obsahuje funkce pro správu napájení a licencí.“ *) „Tento produkt navíc přesně zapadá do dalších řešení pro správu IT od společnosti CA, čímž IT umožňuje mít přehled o informačním systému celého podniku. Velkou devizou je navíc pro podniky dosažitelná cena řešení,“*) uvádí dále zpráva.

Zpráva rovněž hodnotí možnosti administrace a správy technologií pro vzdálenou správu od CA a uvádí, že „[technologie] mají rozsáhlé možnosti založené na identitě, které snižují náklady spojené se vzdálenou správou tím, že zkracují dobu administrátorských úkonů při udržování systémů v chodu. Navíc je architektura produktu solidní a lze ji použít v jakkoli velkých podnicích bez podstatného vlivu na výkon.“*)

„Spolehlivá vzdálená správa je podstatná proto, aby koncoví uživatelé mohli přistupovat ke klíčovým IT službám kdykoliv během dne – ať jsou u svého stolu nebo na cestách,“ řekl David Hurwitz, vicepresident pro marketing společnosti CA. „Věříme, že hodnocení našeho řešení vzdálené správy společností Forrester nadále potvrdí jak naši vedoucí pozici v této konkrétní oblasti, tak i celkově v oblasti správy podnikového IT.“

Řešení vzdálené správy společnosti CA zefektivňují správu desktopů napříč firemním IT prostředím, snižují náklady, zvyšují úroveň služeb a zmírňují rizika. Dále pomáhají zajistit optimální konfiguraci desktopů pomocí automatických funkcí, které realizují průběžný a aktivní průzkum, sledují změny, distribuují software a jeho opravy, zajišťují podporu pro koncové uživatele, ochranu dat a cílený reporting. Zpráva „The Forrester Wave™: Client Management Suites, Q3 2007” a přidružená zpráva „CA Offers A Viable Client Management Suite Alternative,” od společnosti Forrester Research jsou dostupné na http://www.ca­.com/analyst/cli­entmgmt a http://www.ca­.com/analyst/des­ktopmgmt.

Více informací o řešení vzdálené správy od společnosti CA naleznete na http://ca.com/us/pro­ducts/category­.aspx?ID=5318.