Hlavní navigace

CA JMENOVALA MICHAELA J. CHRISTENSONA PREZIDENTEM SPOLEČNOSTI

[Tisková zpráva] Praha, 18. března 2008 - Společnost CA jmenovala prezidentem společnosti Michaela J. Christensona (49), který bude i nadále působit v současné pozici provozního ředitele a bude zodpovědný výkonnému řediteli Johnu Swainsonovi.

Sdílet

„Od svého jmenování provozním ředitelem před dvěma lety Mike přeorganizoval obchodní aktivity společnosti a vytvořil dynamičtější a efektivnější organizaci, která se pro růst svých příjmů zaměřuje na rozvíjení pevných partnerství se stávajícími i novými zákazníky,“ řekl J. Swainson. „Navíc Mike stál za naším úsilím o výrazné zlepšení technické podpory, služeb, strategických aliancí a školících kapacit.“

Jako prezident a provozní ředitel zodpovídá M. Christenson za přímé a nepřímé obchody, služby, technickou podporu, rozvoj obchodu a strategické aliance.

M. Christenson nastoupil do společnosti CA v únoru 2005 jako výkonný viceprezident pro strategii a rozvoj obchodu. V této pozici vedl akviziční program společnosti a její integrační tým v úspěšných akvizicích a integracích 15 firem s celkovou investicí 1,8 miliardy USD. Tyto akvizice, mezi nimiž byly například Concord Communications, Niku a Wily Technology, významně posílily portfolio řešení společnosti a z CA učinily silnějšího technologického partnera pro jeho zákazníky. Provozním ředitelem CA byl jmenován v dubnu 2006.

Před nástupem do společnosti CA působil M. Christenson 23 let jako investiční bankéř, v roce 2004 odešel ze Citigroup Global Markets. M. Christenson je držitelem titulu Bachelor of Arts za chemii na Rutgers University a titulu Master of Business Administration za finance na The New York University Graduate School of Business.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).