Hlavní navigace

CA JMENOVALA NOVÉHO ŘEDITELE PRO ČESKOU REPUBLIKU A SLOVENSKO

[Tisková zpráva] Praha, 19. dubna 2007 – Společnost CA, přední světový poskytovatel softwaru pro správu IT, jmenovala Karla Schmidtmayera ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Ve své pozici bude zodpovědný za další růst a rozvoj společnosti v obou zemích.

Sdílet

Karel Schmidtmayer pracuje ve společnosti CA čtyři roky, naposledy jako Sales Account Manager. Za svou práci získal mnohá ocenění, nejvýznamnějším z nich je členství v Compass Clubu a to po tři roky za sebou. Členy tohoto prestižního klubu se stávají nejúspěšnější manažeři prodeje společnosti CA z celého světa.

Před nastoupením do společnosti CA působil Karel Schmidtmayer v IBM Czech Republic jako Field Sales Representative a zodpovídal za prodeje společnosti na Moravě. Ve své pozici vedl regionální tým a měl na starosti rovněž rozvoj partnerské sítě.

Karel Schmidtmayer je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací informační technologie.

„Jmenováním jednoho z našich nejlepších obchodníků na pozici ředitele pro dvě země, které považujeme za klíčové v našem regionu, dáváme trhu jasný signál: chceme se zde stát jedním z nejdůležitějších hráčů, což je pozice, jež nám přirozeně náleží,“ řekl Thomas Leitner, Senior Vice-President a Area Manager pro oblast EMEA Central Markets společnosti CA. „Jsem přesvědčen, že Karel má nezbytné schopnosti a odhodlání, aby posunul CA kupředu a potvrdil naši pozici předního poskytovatele softwarových řešení, která zjednodušují a sjednocují podnikovou správu IT.