Hlavní navigace

CA MEZI TOP100 DODAVATELI FINANČNÍCH TECHNOLOGIÍ

[Tisková zpráva] Praha, 21. listopadu 2006 – Společnost CA oznamuje, že se letos umístila v prestižním žebříčku FinTech 100 dodavatelů technologií a služeb pro finanční instituce na 11. místě.

Sdílet

Žebříček sestavují časopis American Banker a společnost Financial Insights ze skupiny IDC a zařazují do něj společnosti, které realizují více než třetinu tržeb v oblastech spojených s finančními službami. CA toto kritérium díky dynamickému rozšiřování podnikání v oblasti finančních služeb poprvé splnila.

Řešení CA pro řízení informačních technologií sjednocují a zjednodušují podnikové IT prostředí a pomáhají finančním institucím řešit celou řadu strategických potřeb – kromě jiného zákonné požadavky, bezpečnost, ochranu před podvody, IT architekturu, automatizaci a integraci.

„Již bezmála 30 let zajišťuje CA finančním institucím robustní řešení, profesionální služby a osvědčené postupy směřující k optimální správě a ochraně jejich IT prostředí, na němž stále více závisí jejich obchodní výkonnost,“ uvádí Mark Bubar, vicepresident pro finanční služby společnosti CA. „Naše zařazení do žebříčku FinTech Top 100 podtrhuje naše zaměření a úspěchy na tomto významném IT trhu.“

Společnost CA je členem konsorcia Financial Services Technical Consortium v kategorii dodavatelů technologií. Cílem tohoto sdružení je podpora vývoje průmyslových standardů a řešení pro řízení IT systémů, zabezpečení a ukládání dat v odvětví finančních služeb.

Další informace o řešeních CA pro sektor finančních služeb naleznete na http://ca.com/fi­nance. Bližší informace o žebříčku FinTech naleznete na http://www.fi­nancial-insights.com/FI/ser­vices/fintech100­.jsp