Hlavní navigace

CA Recovery Management podporuje IT potřeby Českého úřadu zeměměřického a katastrálního

[Tisková zpráva] Hlavními přínosy řešení jsou neomezené serverové licence, replikace, vysoká dostupnost a rychlá obnova po poruchách

Sdílet

Praha, 30. září 2009 – Společnost CA oznámila, že Český úřad zeměměřický a katastrální používá její software řízení obnovy (Recovery Management) pro zálohování a vysokou dostupnost dat.

Český úřad zeměměřický a katastrální je samosprávný úřad státní správy České republiky se 117 pobočkami po celé zemi.

„Plánujeme změny v infrastruktuře IT a potřebujeme řešení, které bude flexibilní a funkční, a proto jsme vybrali software CA. Licenční model řízené kapacity nám umožňuje instalovat jakoukoliv technologii společnosti CA pro řízení obnovy, abychom mohli chránit naše prostředí v rámci dohodnutého limitu datové kapacity. Tento model nám poskytuje nezávislost a volnost ve výběru, protože nám umožňuje přidávat nebo odebírat servery a nastavovat naši infrastrukturu podle potřeb v rámci dohodnutého terabytového limitu,“ řekl Petr Šíma, vedoucí oddělení pro řízení IT systémů Českého úřadu zeměměřičského a katastrálního.

„S CA jsme se rozhodli spolupracovat také kvůli nabídce řešení pro replikaci a vysoké dostupnosti dat. V souvislosti s plánovanou změnou naší infrastruktury nám tak řešení CA pomůže zajistit dostupnost klíčových obchodních systémů, aplikací a dat,“ pokračuje P. Šíma.

CA Recovery Management obsahuje inovativní technologii deduplikace dat, rozsáhlé reportování o správě úložných zdrojů (Storage Resource Management – SRM) a vysokou úroveň zabezpečení. Jedná se o jeden z nejbezpečnějších, nejspolehlivějších a nejúčinnějších systémů ochrany informací uložených na fyzických i virtuálních serverech na trhu.

CA na realizaci řešení úzce spolupracovala se svým lokálním partnerem Fujitsu Technology Solutions s.r.o. „Řešení společnosti CA pro řízení obnovy dat umožní Českému úřadu zeměměřickému a katastrálnímu zvýšit účinnost zálohování a zajistit kontinuitu provozu. Navíc přispěje k možnosti strategického rozhodování v oblasti IT,“ řekl Milan Mottl, Channel Account Manager společnosti CA.

O společnosti CA (NASDAQ: CA)
Společnost CA je jeden z největších světových nezávislých dodavatelů softwaru pro správu IT. Vize a zkušenosti CA v oblasti správy podnikového IT (EITM) umožňují organizacím efektivně řídit, spravovat a zabezpečit IT tak, aby optimalizovaly podnikové výkony a byly konkurenceschopné. Více informací naleznete na www.ca.com.