Hlavní navigace

CA Technologies zve na CA Forum

[Tisková zpráva] CA Technologies zve na CA Forum

Sdílet

Společnost CA Technologies zve své partnery a současné i potenciální zákazníky na 7. ročník tradiční odborné konference CA Forum zaměřené na řízení, zabezpečení a správu ICT služeb pořádané společností CA a jejími partnery.

CA Forum se koná 17. února 2011 v Obecním domě v Praze 1, Náměstí Republiky 5.

Konference nabídne odpovědi na klíčové  otázky – kde a jak zvýšit efektivnost a dosáhnout významných úspor a to v době přetrvá­vající ekonomic­ké nestability a příchodu nového světa poskytování služeb z/v prostředí „cloud“.

 • Jak udržet efektivní dodávání služeb IT
 • Jak řešit fenomén neustálého komplikování ICT prostředí
 • Jak zvládnout výzvy „cloud“ technologií a virtuálních prostředí
 • Lze efektivně investovat do ICT
 • Vzrůstající požadavky na SLA a jejich dopad na strukturu služeb
 • Jak udržet požadovanou úroveň bezpečnosti a eliminovat rostoucí rizika

V rámci produktových sekcí  se konference bude věnovat mnoha tématům a to jak z manažerského tak provozního pohledu, například:

 • Řízení aktiv společnosti (IT Asset Management)
 • Životní cyklus investic a projektů
 • Správa a řízení portfolia ICT služeb
 • Správa virtuálních a „cloud“ prostředí
 • Automatizace datového centra
 • Zabezpečení přístupu a aktiv v IT prostředí

Na letošním caforu vystoupí  jako hlavní řečník Gregor Petri, poradce pro metodiku Lean IT a technologií Cloud Computing ve společnosti CA Technologies a vedoucí strategie uvedení technologie Cloud Computing, virtualizace a automatizace služeb na evropský trh.

Prostor pro neformální diskuse s přednášejícími a partnery konference bude i v průběhu AfterParty, která proběhne v prostorách Obecního domu po skončení  konference. 

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Gregor Petri

Název: Cloud Computing – Roadmap to Reality

Anotace prezentace: 
Tak jako internet otřásá hudebním průmyslem, cloud computing bude otřásat IT průmyslem. Staří lídři tohoto odvětví se vytratí a noví se (znovu) vynoří. Nicméně IT průměrného podniku vyžaduje mnohem více (investiční) ochrany než sbírka cédéček nebo alb průměrného milovníka hudby. Jak ale naplánovat VAŠI trasu ke cloudu? Odkud vyjet a kam dojet? Jaké ulice „jakožto služba“ jsou zkratkou a jaké jsou objížďkou? A jaká bude role vašeho IT oddělení v této nové realitě?

Gregor Petri je poradce pro Lean IT a cloud computing ve společnosti CA Technologies a v současné době se věnuje Cloud akademii (Cloud Academy), kterou prvně založil v Evropě. Je pravidelným řečníkem na akcích průmyslového odvětví a je autorem „Shedding Light on Cloud Computing“ („Osvětlení cloud computingu“). Publikuje také články na ITSM Portal, podílel se jako autor na nizozemské knize „Over Cloud Computing“ (O cloud computingu) a jeho blog je publikován na mnoha webových stránkách po celém světě. Cloud Computing Journal označil Gregora za jednoho z 50 nejvlivnějších blogerů píšících o cloud computingu (Top 50 Bloggers on Cloud Computing). Gregora naleznete na Twitteru @GregorPetri a můžete si také přečíst jeho blog na adrese blog.gregorpe­tri.com

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Mark Smalley

Název: IT is from Flatland, Business is from Spaceland  
(„IT je dvourozměrné, byznys je třírozměrný“)

Anotace prezentace: 
Vztah mezi byznysem a IT způsobuje starosti již od samého vzniku IT. Tato prezentace poskytuje veselý náhled na rozdíly mezi lidmi z byznysu a lidmi z IT, vychází však také z provokativního předpokladu, že lidé z IT žijí v nižším počtu dimenzí než lidé z byznysu, a proto lidem z IT dělá potíže porozumět dimenzím, které má byznys navíc, což vede k nevyhovujícím „digitálním řešením pro analogový svět.“

Mark Smalley je „IT paradigmatolog“ pracující v Ni­zozemsku jako IT Management Consultant pro společnost Capgemini. Je také ředitelem pro mezinárodní vztahy v neziskové or­ganizaci ASL BiSL Foundation. Je členem EXIN Professional Group a přednáší v Bruselu, Chang-čou a Rotterdamu. Mark rád sdílí své myšlenky v podnětných publikacích a prezentacích. Jeho cílem je pomoci vám se rozhodnout, kde jste teď a kam se chcete vydat dál. Za posledních dvanáct měsíců přednášel v deseti zemích na čtyřech světadílech.

O společnosti CA Technologies 

CA Technologies (NASDAQ: CA) je společnost zabývající se vývojem softwaru a řešení pro IT management, která má zkušenost ze všech IT prostředí –  od mainframů a distribuovaných prostředí až po ta virtuální či cloud. CA Technologies spravuje a zabezpečuje IT prostředí a svým zákazníkům umožňuje poskytování pružnějších IT služeb. Inovativní produkty a služby společnosti CA Technologies poskytují vhled a kontrolu nezbytnou pro podporu obchodní agilnosti IT organizací. Většina společností z žebříčku Global Fortune 500 při správě svých IT ekosystémů spoléhá na řešení CA Technologies. Pro více informací navštivte CA Technologies na adrese www.ca.com

Sledujte CA Technologies 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).