Hlavní navigace

CA Technologies zve na CA Forum

[Tisková zpráva] CA Technologies zve na CA Forum

Sdílet

Společnost CA Technologies zve své partnery a současné i potenciální zákazníky na 7. ročník tradiční odborné konference CA Forum zaměřené na řízení, zabezpečení a správu ICT služeb pořádané společností CA a jejími partnery.

CA Forum se koná 17. února 2011 v Obecním domě v Praze 1, Náměstí Republiky 5.

Konference nabídne odpovědi na klíčové  otázky – kde a jak zvýšit efektivnost a dosáhnout významných úspor a to v době přetrvá­vající ekonomic­ké nestability a příchodu nového světa poskytování služeb z/v prostředí „cloud“.

 • Jak udržet efektivní dodávání služeb IT
 • Jak řešit fenomén neustálého komplikování ICT prostředí
 • Jak zvládnout výzvy „cloud“ technologií a virtuálních prostředí
 • Lze efektivně investovat do ICT
 • Vzrůstající požadavky na SLA a jejich dopad na strukturu služeb
 • Jak udržet požadovanou úroveň bezpečnosti a eliminovat rostoucí rizika

V rámci produktových sekcí  se konference bude věnovat mnoha tématům a to jak z manažerského tak provozního pohledu, například:

 • Řízení aktiv společnosti (IT Asset Management)
 • Životní cyklus investic a projektů
 • Správa a řízení portfolia ICT služeb
 • Správa virtuálních a „cloud“ prostředí
 • Automatizace datového centra
 • Zabezpečení přístupu a aktiv v IT prostředí

Na letošním caforu vystoupí  jako hlavní řečník Gregor Petri, poradce pro metodiku Lean IT a technologií Cloud Computing ve společnosti CA Technologies a vedoucí strategie uvedení technologie Cloud Computing, virtualizace a automatizace služeb na evropský trh.

Prostor pro neformální diskuse s přednášejícími a partnery konference bude i v průběhu AfterParty, která proběhne v prostorách Obecního domu po skončení  konference. 

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Gregor Petri

Název: Cloud Computing – Roadmap to Reality

Anotace prezentace: 
Tak jako internet otřásá hudebním průmyslem, cloud computing bude otřásat IT průmyslem. Staří lídři tohoto odvětví se vytratí a noví se (znovu) vynoří. Nicméně IT průměrného podniku vyžaduje mnohem více (investiční) ochrany než sbírka cédéček nebo alb průměrného milovníka hudby. Jak ale naplánovat VAŠI trasu ke cloudu? Odkud vyjet a kam dojet? Jaké ulice „jakožto služba“ jsou zkratkou a jaké jsou objížďkou? A jaká bude role vašeho IT oddělení v této nové realitě?

Gregor Petri je poradce pro Lean IT a cloud computing ve společnosti CA Technologies a v současné době se věnuje Cloud akademii (Cloud Academy), kterou prvně založil v Evropě. Je pravidelným řečníkem na akcích průmyslového odvětví a je autorem „Shedding Light on Cloud Computing“ („Osvětlení cloud computingu“). Publikuje také články na ITSM Portal, podílel se jako autor na nizozemské knize „Over Cloud Computing“ (O cloud computingu) a jeho blog je publikován na mnoha webových stránkách po celém světě. Cloud Computing Journal označil Gregora za jednoho z 50 nejvlivnějších blogerů píšících o cloud computingu (Top 50 Bloggers on Cloud Computing). Gregora naleznete na Twitteru @GregorPetri a můžete si také přečíst jeho blog na adrese blog.gregorpe­tri.com

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Mark Smalley

Název: IT is from Flatland, Business is from Spaceland  
(„IT je dvourozměrné, byznys je třírozměrný“)

Anotace prezentace: 
Vztah mezi byznysem a IT způsobuje starosti již od samého vzniku IT. Tato prezentace poskytuje veselý náhled na rozdíly mezi lidmi z byznysu a lidmi z IT, vychází však také z provokativního předpokladu, že lidé z IT žijí v nižším počtu dimenzí než lidé z byznysu, a proto lidem z IT dělá potíže porozumět dimenzím, které má byznys navíc, což vede k nevyhovujícím „digitálním řešením pro analogový svět.“

Mark Smalley je „IT paradigmatolog“ pracující v Ni­zozemsku jako IT Management Consultant pro společnost Capgemini. Je také ředitelem pro mezinárodní vztahy v neziskové or­ganizaci ASL BiSL Foundation. Je členem EXIN Professional Group a přednáší v Bruselu, Chang-čou a Rotterdamu. Mark rád sdílí své myšlenky v podnětných publikacích a prezentacích. Jeho cílem je pomoci vám se rozhodnout, kde jste teď a kam se chcete vydat dál. Za posledních dvanáct měsíců přednášel v deseti zemích na čtyřech světadílech.

O společnosti CA Technologies 

CA Technologies (NASDAQ: CA) je společnost zabývající se vývojem softwaru a řešení pro IT management, která má zkušenost ze všech IT prostředí –  od mainframů a distribuovaných prostředí až po ta virtuální či cloud. CA Technologies spravuje a zabezpečuje IT prostředí a svým zákazníkům umožňuje poskytování pružnějších IT služeb. Inovativní produkty a služby společnosti CA Technologies poskytují vhled a kontrolu nezbytnou pro podporu obchodní agilnosti IT organizací. Většina společností z žebříčku Global Fortune 500 při správě svých IT ekosystémů spoléhá na řešení CA Technologies. Pro více informací navštivte CA Technologies na adrese www.ca.com

Sledujte CA Technologies