Hlavní navigace

CA V KVADRANTU LÍDRŮ PRO SPRÁVU WEBOVÉHO PŘÍSTUPU

[Tisková zpráva] Praha, 13. prosince 2007 - CA oznamuje, že ji analytická společnost Gartner zařadila do kvadrantu „lídrů“ ve své zprávě „Magic Quadrant for Web Access Management (WAM), 2H07“. Gartner zařazuje dodavatele do magického kvadrantu pro správu webového přístupu na základě úplnosti jejich vize a schopnosti ji realizovat.

Sdílet

„Velcí dodavatelé jasně potvrdili svoje pozice v roce 2006, zatímco malí dodavatelé rostli jen omezeně a tento trend pokračuje i v roce 2007,“ uvádí Gartner ve své zprávě a pokračuje: „Bezpečnost se stále více považuje za ‘přívěšek’ podnikání, který lze spravovat a kontrolovat samostatně. To zvyšuje zájem o správu heterogenního přístupu a zejména o řešení pro správu webového přístupu.“

Řešení pro správu webového přístupu CA SiteMinder Web Access Manager spojuje v rámci vysoce škálovatelné, spravovatelné a vyzkoušené architektury tradiční funkce se sjednocením identit a jejich komplexním ověřením. CA SiteMinder Web Access Manager je klíčovou součástí řešení společnosti CA pro správu identit a přístupu (Identity and Access Management), které zahrnuje také administraci identit, správu přístupu hostů, jednotné podnikové přihlašování, uživatelské adresáře, audit, reporting a bezpečnost webových služeb.