Hlavní navigace

CA ziskala prestizni oceneni od SC Magazine

[Tisková zpráva] Nezávislá komise odborníků z podnikové sféry udělila nejvyšší ocenění bezpečnostnímu řešení od CA

Sdílet

Praha, 15. února 2007 – Společnost CA oznamuje, že její řešení správy identity a přístupu IAM (Identity and Access Management) získalo ocenění „Nejlepší řešení pro zabezpečení podniku 2007“ (Best Enterprise Security Solution 2007 Excellence Award) od časopisu SC Magazine. Prestižní ocenění SC Magazine Awards získávají přední dodavatelé a odborníci za přínosy v oblasti bezpečnosti informací.

„Jak se zvyšuje složitost prostředí IT, musí firmy zjednodušovat a modernizovat jednotlivé kroky správy zabezpečení, aby se adekvátním způsobem uchránily před nebezpečími kybernetického světa,“ uvádí Illena Armstrongová, šéfredaktorka časopisu SC Magazine. „Právě řešení CA IAM Suite zjednodušuje významnou část těchto úkonů a výrazně omezuje rizika plynoucí ze špatné správy přístupových práv uživatelů.“

„Toto ocenění potvrzuje naši vedoucí pozici na trhu správy identity a přístupu,“ uvádí Peter Dulay, CISSP, CA Senior Consultant. „Chceme i nadále pokračovat ve vývoji našich řešení pro IAM, stejně tak i celého portfolia pro správu zabezpečení, aby naši zákazníci mohli rychle, bezpečně a efektivně reagovat na měnící se potřeby koncových uživatelů v podniku i mimo něj.“ Přihlášená řešení posuzovala porota 17 vedoucích pracovníků, kteří se zabývají zabezpečením dat ve velkých podnicích, a u řešení CA IAM ocenila zejména šíři záběru, komplexní funkční výbavu a integraci. Řešení CA IAM, zahrnující CA Identity Manager a CA SiteMinder, přináší komplexní a přitom modulární a škálovatelné funkce správy identity a přístupu a pomocí automatizované a centralizované správy pravidel sjednocuje a zjednodušuje správu zabezpečení v celém podniku.