Hlavní navigace

CAD Studio rozšiřuje nabídku nejmodernějších produktů a služeb na Slovensko

[Tisková zpráva] Zkušený tým CAD odborníků je blíže slovenským zákazníkům i díky novým pobočkám v Bratislavě a Banské Bystrici

Sdílet

Praha, Bratislava, 1. února 2011 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, rozšiřuje své působení na Slovensko. Zákazníkům zde přináší řešení a služby s vysokou přidanou hodnotou, pevné zázemí zkušené technické podpory, individuální přístup k projektům napříč obory i nové možnosti využití unikátního portálu CADforum.cz. Nabídka pro slovenské zákazníky se navíc bude dále rozšiřovat po celý rok 2011. 

  „Rozšíření našeho pole působnosti na Slovensko je logickým a předem dobře připraveným krokem. CAD Studio zde má stále více zákazníků, kterým chce být co nejblíže. Slovenský trh v oblasti počítačem podporovaného navrhování si zaslouží širší nabídku produktů a služeb, včetně nekompromisní technické podpory a poradenství,“ říká Čeněk Černý, ředitel akciové společnosti CAD Studio.  

CAD Studio zahájilo svou činnost 1. listopadu 2010 sloučením společnosti Dagis s CAD divizí společnosti XANADU. Nabízí široké portfolio produktů a služeb v oblastech strojírenství a výroby, architektury a stavebnictví i GIS a infrastruktury. Šest desítek zkušených odborníků řídí aktivity firmy z kanceláří po celé České a Slovenské republice – od Prahy, Brna a Ostravy přes České Budějovice, Plzeň a Pardubice až po Bratislavu a Banskou Bystrici.  

„Tisíce slovenských uživatelů již dnes využívají podpory a zázemí našeho portálu CADforum.cz. Chceme jim nabídnout stejný komfort služeb, jaký mají jejich čeští kolegové. Pro slovenské zákazníky jsme například uvedli aplikaci VGI Import pro načítání dat slovenského katastru přímo do aplikace AutoCAD,“ doplňuje Vladimír Michl, manažer pro rozvoj společnosti CAD Studio. Aplikace VGI Import je dostupná ke stažení zdarma z webu technické podpory helpdesk.cadstu­dio.cz

#### 

O společnosti CAD Studio

CAD Studio a.s. je nejvýznamnějším dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České republice – je držitelem certifikace Gold Partner – Architecture, Engineering & Construction a Manufacturing. Dále je držitelem statusu HP DesignJet Partner. CAD Studio je součástí holdingu AutoCont.

Více informací: www­.cadstudio.cz, www.cadforum.cz 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).