Hlavní navigace

Cambridgeské zkoušky z angličtiny

[Tisková zpráva] Praha, 28. října 2008: E-learning od zavedené jazykové školy ITS – International School obsahuje přípravu na britské zkoušky z angličtiny v pohodlí domova nebo za pracovním stolem pod vedením osobního lektora podle britských standardů. Tyto kurzy pomohou v přípravě k jazykovým zkouškám stupně FCE, k maturitě, nebo těm, kteří si chtějí zlepšit svůj psaný projev.

Sdílet

Jazyková škola ITS nabízí možnost využít vypracování některý z vybraných modulů e-learningu kdykoliv na internetu ( http://www.its-jazyky.cz/el_in­fo.php). Každý z nich je zaměřen na určitou problematiku, například jak psát dopisy/emaily, zprávy, žádost o zaměstnání apod.

Program společnosti ITS je založen na moderních výukových a didaktických metodách, které splňují požadavky na moderní jazykovou výuku. Její program je proto vhodným doplňkem k učivu na středních školách, gymnáziích, vysokých školách či k samostudiu. Velkým pomocníkem může být pro podnikatele a manažery s nedostatkem času.

Ústní část cambridgeské zkoušky PET, FCE, CAE si zákazníci mohou přijít vyzkoušet přímo do jazykové školy ITS – Internatiponal School. Pod vedením zkušebního komisaře přímo z British Councilu získají i důležité rady a tipy. Více informací k dispozici na: http://www.its-jazyky.cz/vv_fce­nanecisto.php

O společnosti ITS – International School
Jazyková škola ITS – International School se zabývá výukou jazyků v kurzech pro veřejnost, v organizacích a firmách, dále i přípravou studentů ke cambridgeským jazykovým certifikátům PET, KET, FCE, CAE, nově i ke zkoušce pro právníky ILEC a k maturitní zkoušce. Stále vytváříme nové projekty, jako jsou kurzy Angličtina pro průvodce cestovního ruchu, Angličtina pro právníky, Angličtina pro seniory, Cizí jazyky v práci, PET, FCE, CAE nanečisto atd. Pod garancí MŠMT pořádáme denní pomaturitní studium anglického a německého jazyka a kurzy v rámci dalšího vzdělávání učitelů – Praktická fonetika pro učitele angličtiny a Metodika angličtiny pro učitele/TEFL. Pro učitele cizích jazyků pořádáme jednorázové semináře a workshopy. Provádíme testy jazykové kompetence a jazykové audity ve firmách, nabízíme i tlumočnické a překladatelské služby. Své znalosti si můžete prohloubit také během pobytu v Anglii. Pro děti spolupořádáme letní mezinárodní dětský jazykový tábor v krásném prostředí Vysočiny. Mezi naše klienty patří renomované firmy, včetně zahraničních korporací, například v oblasti IT je naším dlouholetým zákazníkem analytická agentura IDC.