Hlavní navigace

Canon Europe představuje nového prezidenta

[Tisková zpráva] Do čela společnosti zasedne další Japonec. Ryoichi Bamba střídá Hajime Tsuruoku.

Sdílet

Praha, 12. února 2007 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil nového prezidenta a výkonného ředitele společnosti, pana Ryoichiho Bambu. Na novou pozici nastoupil 1. února 2008 a nahradil tak Hajime Tsuruoku, který tento post zastával sedm let.

„Společnost Canon Europe velmi úspěšně roste, což názorně dokládají rekordní finanční výsledky v uplynulém roce“, uvádí Ryoichi Bamba. „Mým cílem je navázat na předchozí úspěchy a posílit vazby mezi Canon Europe a ostatními regionálními skupinami. Chci naplnit vizi naši společnost a přispět k vytvoření skutečné světové organizace.”

Ryoichi Bamba přichází z amerického zastoupení společnosti Canon, kde působil v pozici výkonného viceprezidenta a generálního ředitele skupiny Imaging Systems Group a dohlížel na marketing produktů určených pro kanceláře. V nové roli využije své dosavadní mezinárodní zkušenosti k zajištění dalšího růstu ve všech oblastech. Canon Europe již v minulém roce zaznamenal rekordní tržby a stal se tak nejúspěšnějším regionem Canon Inc.

Ryoichi Bamba má za sebou 36 úspěšných let ve společnosti Canon. V minulosti se věnoval produktovému marketingu v regionu Canon Europe a působil také jako ředitel a generální manažer Canon Italy. Ve svém dosavadním působišti, Spojených státech, dosáhl rekordního počtu prodaných kopírovacích zařízení a pod jeho vedením se regionu povedlo získat největší tržní podíl v rámci Canonu na celém světě.

V pozici viceprezidenta a generálního ředitele skupiny Imaging Systems Group nahradí Ryoichiho Bambu současný president a CEO společnosti Canon Canada Tamotsu Nakamura.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).