Hlavní navigace

Canon slibuje na veletrhu Drupa ukázku toho nejlepšího

[Tisková zpráva] Canon uvádí na trh nové barevné i černobílé digitální tiskové stroje z řady imagePRESS. Nové velkoformátové zařízení s 80 GB diskovou mechanikou. Rozšířené portfolio zařízení navržené pro větší spokojenost zákazníka. Aliance s Agfa Graphics zdůrazňuje předsevzetí poskytovat zákazníkům kompletní řešení.

Sdílet

Praha, 8. dubna 2008 – Canon Europe, světový lídr v oblasti technologie digitálního obrazu, oznámil uvedení nové řady technologií profesionálního tisku. Nové produkty, které rozšiřují řadu imagePRESS a velkoformátových zařízení, budou představeny na veletrhu Drupa v květnu 2008. Společnost zároveň oznámila vznik strategické aliance s vedoucím poskytovatelem tisku Agfa Graphics.

Tiskárny imagePRESS C6000 a imagePRESS C6000VP představují rozšíření portfolia produkčních digitálních barevných tiskáren, zahrnují technologii imagePress, která zabezpečuje tisk kvalitou srovnatelný s ofsetovým tiskem. Navíc bude představeno první barevné zařízení používající technologii Clear toner, určené pro menší objemy tisku. Nové zařízení navazuje na úspěch imagePRESS C1, zdokonaluje tak konečný výsledek tisku a představuje další inovaci produktů řady imagePRESS.

Vznik strategické aliance znamená, že řadu digitálních tiskáren imagePRESS od Canonu bude možné plně integrovat s workflow systémem Apogee od společnosti Agfa Graphics. Aliance umožní oběma společnostem poskytovat zákazníkům efektivnější a integrovanější řešení.

Canon také uvede novou řadu černobílých strojů imagePRESS určenou pro produkční tisk. Nová černobílá zařízení, která se vyznačují vysokou kvalitou a produktivitou, budou k dispozici v různých konfiguracích, které se navzájem liší rychlostí a vybavením dokončovacího zpracování.

V řadě velkoformátových tiskáren Canon uvádí nový stroj imagePROGRAF iPF720 se zabudovaným 80 GB pevným diskem. Jde o jedno z nejrychlejších zařízení ve své třídě určené pro firemní uživatele a technický tisk. Objemná paměť iPF720 umožňuje zákazníkům využívat dodatečnou kapacitu jako další nástroj na zrychlení produktivity tisku.

„Tým Canonu pracoval intenzivně na tom, aby mohl splnit závazek, který dal svým zákazníkům. Uplynulý rok byl pro nás výjimečný,“ říká Petr Jetel, produktový manažer Canon Business Solutions pro produkční tisk. „Bude nám ctí představit na veletrhu Drupa nejenom další funkce a vylepšení stávajících řad, ale převedším nová zařízení. Drupa je příležitost jak oslovit další zájemce z oblasti profesionálního tisku a stávajícím i novým zákazníkům ukázat způsob jak mohou zvýšit svůj zisk.”

Tiskárna imagePRESS C6000 a další nová zařízení budou vystaveny na stánku Canonu na veletrhu Drupa – hala 8a, stánek B46.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).