Hlavní navigace

Canon odhalil nejrychlejší mobilní oboustranný A4 skener imageFORMULA P-150

[Tisková zpráva] Canon imageFORMULA P-150 je nejrychlejší přes USB napájený oboustranný skener na trhu, s kterým můžete skenovat prakticky kdekoli. Skener je schopný v jednom sledu oboustranně skenovat rychlostí 15 listů za minutu, což je 30 stránek za minutu. Kompaktní stylový design z něho činí ideální přístroj na doma, do malých kanceláří nebo pro pracovníky v terénu. Zabudovaný software poskytuje okamžitou funkci „připoj a skenuj“ na jakémkoli stolním nebo přenosném počítači.

Sdílet

PRAHA, 26. října 2009 – Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, uvedl na trh nejrychlejší oboustranný mobilní A4 skener Canon imageFORMULA P-150, který byl vyvinut, aby uspokojil poptávku v rychle se rozvíjejícím sektoru osobních skenerů.*

Canon imageFORMULA P-150 je výjimečný ve své třídě nevídaným softwarem, který uživatelům umožňuje „připojit a skenovat“ z prakticky jakéhokoli počítače. Kromě toho nabízí i nejrychlejší skenování za použití USB napájení a automatický podavač dokumentů, který pojme až dvacet listů a zajistí tak efektivní vytíženost během skenování.

Představený Canon imageFORMULA P-150 s rychlostí skenování až 15-ti stránek za minutu dosahuje při napájení přes USB dvojnásobného výkonu ve srovnání s jeho nejbližšími konkurenty. Jako nejmenší oboustranný A4 skener na trhu je vhodný do kanceláře, domů nebo pro uživatele, kteří často cestují.

Canon imageFORMULA P-150 svým drobným vzhledem a stylovým designem krásně zapadá do prostředí domácností nebo menších kanceláří, kde lidé většinou zápolí s nedostatkem místa. Díky snadnému ovládání mohou začít rychle skenovat i začínající uživatelé.

Tento skener je skvělým nástrojem také pro pracovníky, kteří tráví spoustu času na cestách a pravidelně přinášejí zpět do kanceláře velké množství dokumentů. Nákupní smlouvy, kontrakty, faktury, účtenky, fotografie nebo psané zápisky mohou být neskenovány a ihned transportovány do kanceláře. Skener je vhodný pro různé obchodní sektory jako je bankovnictví, pojišťovnictví, státní správa, zdravotnictví, doprava, telekomunikace, školství a prostě všude tam, kde je důležité dokumenty pořizovat, skladovat a archivovat.

Jaroslav Volf, produktový manažer divize skenerů společnosti Canon CZ, k uvedení skeneru říká: „Náš tým vývojářů zdokonalil přenosný skener a udělal z něho v současnosti jeden z nejrychlejších a nejlehčích produktů ve své třídě. Ten jen potvrzuje, že Canon je vůdčí společností v produkci stylových a inovativních obrazových technologií.“

„Představte si prodejce nebo jednatele, který musí dopravit důležité dokumenty zpět do kanceláře ke zpracování. V minulých letech by se musel fyzicky alespoň jednou nebo dvakrát v týdnu vrátit do kanceláře. S novým přes USB napájeným rychlým skenerem zabaleným v ultrakompaktním designu, Canon imageFORMULA P-150, se stane mnohem produktivnějším, protože dokumenty může neskenovat a přenést do kanceláře jedním stisknutím tlačítka, a to ať už je kdekoli,“ dodává Jaroslav Volf.

Zabudovaný software CaptureOnTouch umožňuje uživatelům připojit skener k jakémukoli stolnímu nebo přenosnému počítači bez nutnosti instalovat jakékoli ovladače nebo aplikace, což z Canon imageFORMULA P-150 činí všestranně mobilní zařízení. Pro snadné použití je skener dodáván s balíčkem standardního software Canon CaptureOnTouch. Ten dovoluje jednoduché a rychlé nastavení úloh skenování a okamžité snímání dokumentů. Vysoká kvalita skenování je dosažena zabudovanými funkcemi jako je automatické rozpoznávání velikosti stránky, narovnávání nakřivo naskenovaných dokumentů, automatické rozpoznávání textu a barev.

Skener obsahuje i standardní ovladače ISIS a TWAIN pro snadnou integraci s jakýmikoli aplikacemi. Balíček software navíc ještě obsahuje BizCard Reader, který čte a zaznamenává informace na vizitkách. Další výhodou je aplikace Paperport, která slouží k evidenci a výběru dokumentů.

Canon imageFORMULA P-150 bude v Evropě k dostání od 1. listopadu 2009.