Hlavní navigace

Canon oživuje nabídku skenerů pro náročné podmínky

[Tisková zpráva] Skenery ScanFront 220/220P ukládají dokumenty i na USB paměťové prvky. ScanFront 200P hlídá přístup ke svým funkcím prostřednictvím otisků prstů.

Sdílet

PRAHA, 7. května 2007 – Canon Europe, světová špička v oblasti digitálních zobrazovacích technologií, dnes představil dvojici síťových skenerů formátu A4 s vysokým výkonem, kompaktními rozměry a přehledným displejem pro okamžitou úpravu naskenovaných dokumentů.

Canon uvedením síťového skeneru ScanFront 220 a jeho profesionální verze ScanFront 220P naplňuje svůj závazek vůči pracovním skupinám, které vyžadují vysokou rychlost skenování a minimalizaci zásahů obsluhy při skenování velkých objemů dat a přímé propojení se systémy pro správu elektronických dokumentů. Oba nové skenery dosahují při snímání textů rychlosti až 24 stran za minutu, grafiku zpracovávají rychlostí 48 obrazů za minutu. Rozšířené možnosti dalšího zpracování nasnímaných dat zahrnují odesílání dokumentů do osobních i sdílených složek a na FTP servery i možnost přímého ukládání dat na USB paměťové prvky. Ovládací software podporuje komunikační protokol LDAP a umožňuje tak přístup k osobním a skupinovým složkám v rámci infrastruktury Active Directory společnosti Microsoft.

Skenery ScanFront 220 a 200P se vyznačují kompaktními rozměry a názorným ovládáním, které usnadňuje velký dotykový displej s úhlopříčkou 8,4. Tato zobrazovací jednotka navíc umožňuje provádět jednoduché úpravy nasnímaných dokumentů bez použití PC.

„Canon ScanFront 220 a 220P razí cestu pro vysoce výkonné síťové skenování,“ říká Milan Behenský, ředitel Canon Business Solutions ČR a SR. "Našim podnikovým zákazníkům tyto skenery umožní rychlejší přechod na elektronické zpracování dokumentů a díky tomu i výrazné zvýšení efektivity práce s informacemi a nepřehlédnutelné úspory.“

Převod tištěných dokumentů do elektronické podoby usnadňuje velkokapacitní podavač, podpora skenování navštívenek, dávkové skenování dokumentů různých formátů a pokročilé funkce vyrovnání sklonu písma nebo přeskočení prázdných stránek. Profesionální model ScanFront 220P je navíc vybaven ultrazvukovou detekcí dvojitého podání.

Samozřejmostí jsou v případě skenerů ScanFront rozsáhlé bezpečností funkce a podpora vzdálené správy. Každý uživatel ke skeneru přistupuje prostřednictvím svého uživatelského jména a hesla. ScanFront 220P umožňuje zvýšit úroveň zabezpečení o ověření identity uživatele podle otisku prstu. Pravidla pro používání skenerů mohou správci IT infrastruktury stanovit individuálně nebo pro celé pracovní skupiny a typy uživatelů.

Uvedením síťových skenerů ScanFRONT 220 a 220P reaguje Canon na rostoucí poptávku po dokumentačních skenovacích zařízeních pro pracovní skupiny ve velkých podnicích a středně velkých firmách s vysokými nároky na rychlost a objem zpracovaných dat. Dokládá tak svou připravenost na vývoj trhu v oblasti elektronického zpracování dat, který podle odhadů vzroste mezi roky 2007 až 2011 o 8,5 %. Kategorie skenerů pro pracovní skupiny má ve stejném období růst ještě o půl procenta rychleji. Canon v Evropě zahájí prodej skenerů ScanFront 220 a 220P v září roku 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).