Hlavní navigace

Canon představil střední Evropě nejlepší zobrazovací techniku a profesionální dokumentová řešení

[Tisková zpráva] PRAHA, 10. dubna 2009 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, přivítal přes 3000 svých partnerů a zákazníků z 15 zemí střední a východní Evropy na Canon Business Fóru ve Vídni.

Sdílet

Historické prostory vídeňského Hofburgu, ve kterých se Canon Business Fórum odehrálo, byly svědkem velkolepé přehlídky celého portfolia produktů a řešení od společnosti Canon a jejích partnerů.

Překrásné panorama staré Vídně se stalo na celé tři dny centrem vyspělých zobrazovacích technologií produktů Canon. K vidění zde byla obchodní řešení šitá na míru potřebám zákazníka nebo spotřební elektronika určená běžným spotřebitelům. Kromě toho se mohli všichni návštěvníci seznámit s prospěšnými aktivitami společnosti Canon v oblasti společenské odpovědnosti, trvale udržitelného rozvoje či ochrany životního prostředí. Na řadě těchto aktivit spolupracuje Canon s prestižními neziskovými organizacemi, jako je Červený kříž nebo organizace WWF (World Wildlife Fund).

Působivá přehlídka
Canon Business Forum se odehrávalo v sedmi výstavních zónách. Každá z těchto zón byla věnována jednomu z témat, kterým odpovídají hlavní obchodní aktivity společnosti Canon.

Efektivita tisku a úspory v kanceláři
Zóna s kancelářskou technikou představila příklady řešení úspor nákladů, efektivity práce a ochrany dokumentů v kancelářích. Zvláštní pozornost byla věnována procesům vedoucím k významným úsporám. Návštěvníci se seznámili s možnostmi úspor provozních nákladů například formou konsolidace tiskových zařízení nebo implementací řešení pro řízení tiskových úloh. K dispozici byli také zkušení experti ze společnosti Canon, kteří radili zákazníkům, jak zvýšit produktivitu a zlepšit ochranu dokumentů. Mimo to byla představena i workflow řešení uzpůsobená například pro notáře, hotely, realitní makléře, školy a univerzity.

Poprvé v Evropě zde byl uveden nový Canon Security & Cost Control Pack verze 1.0. Tento nový produkt je určen převážně menším firmám (s max. 5 multifunkčními tiskárnami) a nebo těm, pro které je Canon uniFLOW Output Manager již příliš komplexní. Nový software nabízí zákazníkům přehledné statistiky tiskových výstupů a zajišťuje vyšší bezpečnost.

Tisková produkce špičkové kvality
Zóna s profesionálním tiskem cílila na produkční aplikace digitálního tisku. Ve středu haly byla umístěna impozantní deset metrů dlouhá obrazovka, na které běžely příklady dosažených vynikajících výsledků vycházejících ze zkušeností při používání digitálního tisku. Hlavní oblastí zájmu této zóny bylo zavádění digitálního tisku do kopírovacích center, řešení interního tisku a aplikace zabraňující padělání dokumentů.

Došlo i na evropskou premiéru revoluční černobílé tiskárny Canon imagePRESS 1135, určené pro reprografická či kopírovací centra, a představení zbrusu nového workflow Helix pro správu tisku v uvedených oblastech. Jedná se o plně adaptabilní řešení kontrolující a ovládající všechny situace, které mohou nastat během procesu tisku a správy dokumentů.

Společnost Objectif Lune odhalila na Canon Business Fóru pokročilá řešení pro transakční tisk a personalizovaný tisk. Představeny byly také profesionální dokončovací aplikace včetně zpracovaných typických ukázek pro korporátní reprografická oddělení, kopírovací centra a poskytovatele tiskových služeb.

A samozřejmě nemohla chybět široká škála velkoformátových tiskáren spolu s CAD/GIS, Fine Art a profesionálními fotografickými aplikacemi. Společnost Agfa, která je jedničkou na trhu v oblasti předtiskových materiálů, je evropským partnerem společnosti Canon a na Canon Business Fóru představila svůj workflow software Apogee Suite, díky kterému digitální tisk může doplňovat tisk ofsetový. Tiskárny tak mohou nabídnout svým zákazníkům flexibilnější a širší portfolio svých služeb.

Fascinace obrazem – od inspirace k výsledku
Oblast spotřební fotografické techniky připravila pro běžné i profesionální uživatele to nejlepší, co současný trh nabízí. Digitální fotoaparáty řady IXUS a EOS, skenery, tiskárny a digitální videokamery se představily ve světě plném barev. Zvláště zajímavý pak byl multimediální Beam Room, kde bylo možné seznámit se s mnoha funkcemi multimediálních projektorů Canon.

Zkušenosti s řešeními Canon
Témata kvality, ceny a životního prostředí vždy byly pro Canon nadmíru důležitá. Ekonomická nejistota a měnící se obchodní prostředí znamená, že firmy požadují odpovídající analýzy a řešení zaměřená na konkrétní výsledky. Obě tyto potřeby byly v popředí zájmu Canon Business Fóra. Návštěvníci měli možnost se zúčastnit mnoha seminářů o řízení dokumentů, snižování nákladů spojených s tiskem, zvyšování produktivity práce v kanceláři nebo se seznámit s European Business Builder Programmem.

Další informace jsou k dispozici na: www.canon.at/bu­sinessforum

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).