Hlavní navigace

Canon představuje aplikaci PosterArtist 2007 pro tvorbu profesionálních plakátů ve čtyřech krocích

[Tisková zpráva] S Poster Artist dokáže vytvořit profesionální upoutávky i laik. Barvy výstupu PosterArtist přizpůsobí osvětlení v okolí reklamního nosiče. Funkce AutoDesign navrhne plakát automaticky .

Sdílet

PRAHA, 07. května 2007 – Canon Europe, světová špička v oblasti digitálních zobrazovacích technologií, dnes představil PosterArtist 2007, novou verzi nástroje pro tvorbu velkoformátových plakátů a reklamních poutačů s důrazem na jednoduché použití a vynikající vzhled.

PosterArtist nabízí uživatelům, kteří nemají velké zkušenosti s grafickým designem, možnost snadno vytvářet profesionálně vyhlížející plakáty díky jednoduchému průvodci o pouhých čtyřech krocích. Součástí programu, jenž se vyznačuje intuitivním uživatelským rozhraním, je také rozsáhlá databáze uměleckých předloh a klipartů.

Pro zajištění vynikajícího vzhledu je PosterArtist 2007 vybaven funkcí nastavení okolního osvětlení, která vychází z technologie „Kyuanos“ pro správu barev společnosti Canon. Funkce nastavení okolního osvětlení se snaží docílit zachování konzistence barev v různých světelných podmínkách, za kterých jsou plakáty vystaveny.

„Pokud víte, že se plakát pod žárovkovým osvětlením zbarví dočervena a pod zářivkou naopak domodra, můžete tyto barevné změny kompenzovat pomocí vyspělé technologie správy barev,“ vysvětluje Martin Lucký, odpovědný v CBS za oblast velkoplošného tisku. „Potlačení vlivu okolního osvětlení proto hraje u věrnosti barev na plakátu významnou roli. Věříme, že naši zákazníci tuto vlastnost ocení.“ Software PosterArtist 2007 nově nabízí také funkci AutoDesign, která nabízí uživatelům výběr z palety více než 250 předloh plakátů navržených skutečnými profesionály. I bez zkušeností s tvorbou reklamních plakátů je tak možné vytvořit prvotřídní plakát s náležitou barevností a rozvržením grafických i typografických prvků.

Software PosterArtist 2007 je určen pro běžné použití v oblasti velkoformátového kreativního tisku. Umožňuje návrh, úpravu a tisk plakátů, bannerů a reklamních poutačů na velkoformátových tiskárnách rodiny imagePROGRAF bez použití nákladného profesionálního software.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).