Hlavní navigace

Kompaktní, elegantní a stylové: Canon představuje šest nových laserových multifunkčních zařízení

[Tisková zpráva] Představujeme šest snadno ovladatelných rychlých a kompaktních modelů Canon řady i-SENSYS MF4400 a MF4500. Nový stylový design vhodný do každého domácího nebo kancelářského prostředí – tři modely v každé řadě. Multifunkční zařízení zvyšují produktivitu a šetří čas a peníze individuálních uživatelů i uživatelů v malých podnicích.

Sdílet

PRAHA, 19. srpna 2010 – Společnost Canon Europe, přední světový poskytovatel zobrazovacích řešení, dnes oznámila uvedení šesti nových černobílých multifunkčních modelů i-SENSYS, řady Canon i-SENSYS MF4400 a MF4500. Každá řada je složená ze tří modelů, které představují jedny z nejrychlejších a nejúspornějších multifunkčních zařízení pro osobní použití a malé pracovní skupiny.

Řada i-SENSYS MF4400 a MF4500 u všech modelů nabízí širokou škálu funkcí, které splňují odlišné tiskové požadavky uživatelů v rušných kancelářích a domácím prostředí. Modely řady i-SENSYS MF4400 jsou ideální pro použití v prostředích, které pro svůj provoz potřebují snadno ovladatelné černobílé multifunkční zařízení.

Modely i-SENSYS MF4410 a i-SENSYS MF4430 disponují funkcí tisku, kopírování a skenování; model i-SENSYS MF4450 navíc nabízí i možnost faxování. Zařízení i-SENSYS MF4430 a i-SENSYS MF4450 jsou rovněž vybavena automatickým podavačem dokumentů (ADF), který umožňuje kopírování více originálů najednou a šetří tak čas uživatelů.

Modely řady i-SENSYS MF4500 pomáhají malým a domácím kancelářím snížit náklady na papír a tisk pomocí funkcí s přidanou hodnotou včetně automatického oboustranného tisku. Všechna zařízení řady i-SENSYS MF4500 byla navržena s ohledem na produktivitu a jsou vybavena funkcí tisku, kopírování, skenování a faxování. Modely i-SENSYS MF4570dn a i-SENSYS MF4580dn disponují rovněž funkcí síťového připojení; malým pracovním skupinám tak umožňují sdílet zařízení. Model i-SENSYS MF4580dn je vybaven i duplexním ADF pro oboustranné skenování, kopírování a faxování.

Modely řady i-SENSYS MF4400 a MF4500 se vyznačují velmi malou základnou; díky této kombinaci kompaktnosti a stylového designu se skvěle hodí do každého domácího nebo kancelářského prostředí. Jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají rychlá, snadno ovladatelná zařízení za výhodnou cenu. Využívají výhod laserové tiskové technologie k dosažení široké řady profesionálně vyhlížejících černobílých dokumentů s ostrým výrazným textem a obrazy.

Všechny modely nabízejí bezúdržbové kazety vše-v-jednom a jednoduché skenovací procesy, spolu s novým zdokonaleným 5řádkovým LCD displejem pro snadnější přístup ke klíčovým informacím a funkcím. Každá řada má svůj vlastní styl, který odráží její určení – štíhlé celočerné provedení modelů řady i-SENSYS MF4400 se dokonale hodí do domácích kanceláří; univerzální černobílý design řady i-SENSYS MF4500 je naopak ideální pro všechny druhy prostředí včetně malých a domácích kanceláří.

Všechna zařízení nabízejí flexibilní jednoduché barevné skenování, které zaručuje úsporu času a dosažení vynikajících výsledků. Naskenované dokumenty je možné distribuovat prostřednictvím e-mailu, PDF nebo jiných aplikací pomocí pouhých několika kroků. Schopnost síťového připojení u modelů i-SENSYS MF4570dn a i-SENSYS MF4580dn navíc umožňuje skenování pomocí softwaru MF Toolbox; poskytuje tak více uživatelským skupinám přístup k funkci rychlého skenování pro zvýšení produktivity.

Obě řady vynikají vysokou rychlostí tisku – 23 str./min u modelů řady i-SENSYS MF4400 a 25 str./min u řady i-SENSYS MF4500; byly navrženy pro zpracování dokumentů se zdokonaleným vykreslením detailů ve zvýšeném rozlišení 1200×1600 dpi.

Díky jedné z nejnižších hodnot celkové spotřeby energie (Total Energy Consumption – TEC)* ve své třídě mohou nabídnout nízkonákladový energeticky úsporný provoz. Přidáme-li rychlý výstup první kopie za 9 s nebo méně a technologii Quick First Print pro rychlý tisk s minimální dobou zahřívání, nové modely i-SENSYS se řadí mezi energeticky nejúspornější laserové produkty ve své třídě.

Anil Jagpal, Product Marketing Manager pro laserová zařízení společnosti Canon Europe, řekl: „Řada i-SENSYS MF4400 a MF4500 je odrazem snahy společnosti Canon nabídnout uživatelům kompaktní, rychle a snadno použitelné produkty s vysokým výkonem. Její modely rovněž disponují funkcemi s přidanou hodnotou pro výkonný a úsporný provoz. Jedná se o kompaktní multifunkční zařízení, která představují dokonalé řešení pro malé podniky, které vyžadují stylové, snadno ovladatelné multifunkční zařízení pro zvýšení produktivity a zdokonalení podnikových procesů.“

Zařízení řady i-SENSYS MF4400 a MF4500 budou v Evropě dostupná od 1. listopadu 2010.

* Testovací metoda programu Energy Star. Hodnota celkové spotřeby energie (TEC) představuje obvyklé množství energie v kW/h, které výrobek spotřebuje za jeden týden. Tento údaj poskytuje pravdivější ukazatel celkových nákladů na napájení zařízení ve srovnání s údaji o spotřebě v plném provozu a režimu odstavení. To znamená, že při zachování stejných parametrů testování lze kombinovat různé výrobky.

O společnosti Canon Europe
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.