Hlavní navigace

Canon přináší levný a bezpečný tisk i do malých a středně velkých podniků a pracovních skupin

[Tisková zpráva] Novinka iRC2380i nabízí malým a středně velkým firmám a pracovním skupinám cenově dostupné řešení pro spolehlivý tisk. iRC2380i tiskne až 23 stránek za minutu v černobílém i barevném provedení. Nové zařízení Canon navíc nabízí bezpečný síťový tisk díky rozšířeným bezpečnostním funkcím.

Sdílet

Praha, 9. dubna 2008 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představuje nový přírůstek do rodiny multifunkčních zařízení řady iRC. Cenově dostupná novinka iRC2380i je navržena zejména pro malé a středně velké podniky a pracovní skupiny.

iRC2380i se snadno instaluje do podnikové sítě a díky bezdrátovému připojení LAN je možné jej umístit kamkoliv v kanceláři. Elegantní designem a kompaktní rozměry zařízení šetří místo a lépe využívá prostory pracoviště.

Nové zařízení přináší spolehlivý, vysoce kvalitní tisk díky rozlišovací čtyř-válcové technologii. iRC2380i dokáže tisknout až 25 stran za minutu v černobílém provedení a 23 stran v barevném provedení. Zařízení je dodáváno s aplikací iSend, která umožňuje skenování dokumentů a jejich snadnou elektronickou distribucí do několika destinací.

Malé a středně velké podniky a pracovní skupiny si stále více uvědomují důležitost ochrany dat. Zejména podniky působící v oblasti práva, státní správy, vzdělávaní nebo financí vyžadují důkladnější zabezpečení citlivých dat. iRC2380i splňuje přísné nároky a nabízí rozšířené bezpečnostní funkce ochrany podnikových dokumentů, např. šifrování dat, ochranu hesel nebo mazání pevného disku.

„Všímáme si potřeb malých firem, které chtějí pravidelně využívat barevný tisk bez nutnosti investice do drahých multifunkcí. Canon iRC2380i přesně těmto požadavkům firem a pracovních skupin odpovídá,“ uvádí Irena Novotná, marketingová ředitelka Canon CZ. „iRC2380i opět o něco rozšiřuje portfolio multifunkčních zařízení Canon a posiluje naše postavení na trhu.“

iRC2380i je pro celou Evropu dostupné od 10. března 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).