Hlavní navigace

Canon přináší všestrannost a jednoduchost na trh osobních skenerů, představuje imageFORMULA DR-2020U

[Tisková zpráva] Canon imageFORMULA DR-2020U nabízí tři různé způsoby skenování a velkou flexibilitu při skenování velkých dokumentů, knih, citlivých dokumentů a vizitek. Díky své kompaktní velikosti, decentnímu černému designu a vysoké rychlosti skenování je ideální pro domácí i běžné kancelářské použití.

Sdílet

Praha, 11. září 2009 – Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes oznámil uvedení univerzálního osobního skeneru imageFORMULA DR-2020U přinášejícího tři různé způsoby skenování a velkou flexibilitu použití.

Skener imageFORMULA DR-2020U je navržen pro použití v domácích, malých i středně velkých kancelářích, kam přináší kompaktní velikost a atraktivní černý design. Uživatelé s velkými a různorodými požadavky na skenovaní, jako například recepční nebo osobní asistentky získají díky DR-2020U nejen možnost pracovat mnohem rychleji a efektivněji, ale jistě také ocení široké možnosti nastavení.

Uživatelé mohou při skenování využít automatický podavač s kapacitou 50 listů nebo skenovat v manuálním módu. K dispozici mají také vizitkový podavač s kapacitou až 15 vizitek, který může velmi usnadnit zpracování kontaktů na obchodní partnery. Přiložený software BizCard totiž umožňuje ukládat důležité kontaktní informace přímo do databáze, například do adresáře emailového programu, a pak s nimi dále velmi snadno pracovat.

„Díky svým rozsáhlým možnostem nastavení je skener imageFORMULA DR-2020U ideální například pro osobní asistenty a další kancelářské pracovníky, kteří potřebují denně skenovat velké množství dokumentů nejrůznějšího druhu,“ říká k uvedení skeneru Jaroslav Volf, produktový manažer divize skenerů společnosti Canon CZ.

„Jeho přitažlivý černý design a kompaktní rozměry z něj také činí ideální zařízení například pro recepce či jiná frekventovaná místa ve firmě. Očekává se, že evropský trh vysokorychlostních kancelářských skenerů poroste v příštích několika letech dvojciferným tempem s tím, jak si uživatelé stále více uvědomují jasný obchodní přínos efektivní správy dokumentů. Skener DR-2020U jsme navrhli zvláště pro ty uživatele, kteří potřebují zpracovávat velké množství různorodých dokumentů a pro něž je klíčové jednoduché použití skeneru a široké možnosti nastavení,“ upřesňuje Jaroslav Volf.

Skener DR-2020U dokáže skenovat rychlostí 20 barevných stran za minutu (40 obrázků za minutu v duplexním módu) při zachování vysoké kvality zobrazení. V krátkém čase tak dokáže naskenovat velké množství dokumentů a tyto pak dále sdílet. Tím se zlepšuje přístup k informacím a zvyšuje produktivita práce.

Velmi snadno a rychle si mohou osvojit práci se skenerem také uživatelé, kteří se skenováním nemají mnoho zkušeností. Skener imageFORMULA DR-2020U má uživatelsky příjemný ovládací panel s tlačítky přehledně označujícími nejčastější úkony, jako je například skenování do emailu, do předem určené složky nebo s přímým tiskem. Ve spojení s nejnovějším softwarem Canon CaptureOnTouch mohou být dříve komplikované činnosti provedeny jedním stisknutím tlačítka, což nejen usnadňuje skenování, ale především omezuje množství chyb a šetří drahocenný čas.

Společnosti, které potřebují skenovat přímo do SharePoint složek či do jiné aplikace mohou také využít jeden z mnoha přiložených programů, například PaperPort. Uživatelé u skeneru dále najdou mimo jiné Canon CapturePerfect 3.0, Presto! BizCard, Nuance OmniPage a Adobe Acrobat Standard edition. Dostupnost skeneru imageFORMULA DR-2020U je plánována na 4. čtvrtletí 2009. Informace k produktům Canon naleznete na www.canon.cz.