Hlavní navigace

Canon uvádí nový vysokorychlostní skener pro kancelářské využití

[Tisková zpráva] Canon imageFORMULA DR-7090C potvrzuje prvenství Canonu na trhu vysokorychlostních skenerů určených pro menší objemy dat v kancelářích. Skener reprezentuje všestranné řešení pro vysoce kvalitní a efektivní kancelářskou práci

Sdílet

Praha, 29. ledna 2009 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, uvedl na trh skener Canon imageFORMULA DR-7090C. Nový skener poskytuje všestranné, vysokorychlostní oboustranné skenování pro využití v kancelářích až středně velkých firmách, které každodenně vyžadují skenování množství dokumentů.

,

Canon kladl při vývoji tohoto skeneru důraz na všestrannost. Vysokorychlostní skenování do formátu A3 nabízí uživatelům skenování i nekvalitních nebo dokonce poškozených dokumentů. Součástí skeneru je rovněž podavač na 100 stran, který dovoluje oboustranné skenování při jednom průchodu dokumentu, a to rychlostí až 70 stran za minutu. Robustní mechanismus podavače výrazně zvyšuje efektivitu skenování při zpracovávání dlouhých dávek dokumentů.

Uživatelé mohou pomocí uživatelsky přívětivého nástroje Job Registration Tool definovat až 99 různých nastavení, které DR-7090C při své práci využije. Stiskem jediného tlačítka tak mohou být dokumenty skenovány a ukládány v různých nastaveních jako je JPG, TIFF nebo prohledávatelné PDF a na různá umístění včetně sdílených síťových adresářů.

Díky pokročilým funkcím rovněž DR-7090 výrazně zlepšuje kvalitu obrazu. Skener automaticky zlepšuje skenovaný obraz až k bezmála dokonalému výsledku – a to i pokud je kvalita předlohy velmi špatná a je obtížené ji přečíst.

„V řadě kanceláří je nezbytný univerzální skener, kombinující výhody podavače dokumentů i skenování z plochy, jako je právě DR-7090,“ říká Jaroslav Volf, produktový manažer společnosti Canon CZ. „DR-7090 potvrzuje pozici Canonu jako vedoucího hráče na trhu produkčních skenerů určených pro menší objemy dokumentů a přirozeně rozvíjí portfolio řady imageFORMULA,“ dodává J. Volf