Hlavní navigace

Canon uvádí svůj první skener ve střední třídě

[Tisková zpráva] Nová vlajková loď mezi skenery dokáže zpracovat až 100 stran nebo 200 obrázků za minutu při orientaci nastojato. Skener Canon imageFORMULA DR X10C je vkladem a investicí Canonu na poli vysokorychlostních dokumentových skenerů.

Sdílet

Praha, 5. března, 2008 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes představil svůj vůbec první skener ze střední třídy, imageFORMULA DR X10C, a oznámil jeho uvedení na trh. Canon imageFORMULA DR X10C je novou vlajkovou lodí uceleného portfolia skenerů Canon imageFORMULA. Určen je především pro korporace, velké společnosti a firmy zabývající se elektronickým zpracováním dokumentů. Skener imageFORMULA DR X10C v sobě kombinuje vysokorychlostní barevné skenování, spolehlivé, inovativní podávání dokumentů a špičkovou kvalitu zachování barev, přesně dle potřeb vysokorychlostního skenování ve střední třídě.

Canon, skrze imageFORMULA DR-X10C a díky zcela novým technologiím, přináší řadu inovací do středního segmentu. Zejména na poli zjednodušení obsluhy, kvality a efektivity skenování. Nové zařízení automaticky rozpoznává formát a úhel zkosení dokumentu díky zabudovanému senzoru a automatiky vrátí dokument v případě vícenásobného podání. Technologie Active Separation Torque Control umožňuje bezpečné zpracování širokého spektra medií – včetně velmi tenkých a citlivých materiálů. Canon imageFORMULA DR-X10C rovněž nabízí “bezprašné skenování” pomocí důmyslných stíracích kartáčů umístěných uvnitř skeneru, které čistí prostor přenosu obrazu a zajišťují tak nepřetržité zachování vysoké kvality skenu.

„Potřeba elektronicky zpracovávat, uchovávat a sdílet firemní dokumenty se stává čím dál více základní potřebou většiny organizací,“ uvádí Jaroslav Volf, Support Engineer divize Canon Business Solutions. „Uvedení nové vlajkové lodě Canonu mezi skenery je naším významným krokem směrem ke korporacím a velkým společnostem z mnoha oborů, včetně finančních, vládních a vzdělávacích institucí, kterým nabízíme nástroj pro opravdu vysokorychlostní a výkonné skenování.”

Vysoce výkonný skener imageFORMULA DR X10C je schopen barevně skenovat až 100 stránek či 200 obrázků za minutu v rozlišení 200 nebo 300 dpi v orientaci nastojato (nebo 128 stránek / 256 obrázů za minutu při orientaci naležato). Stejně jako všechny produkty Canon je imageFORMULA DR X10C vyvinut s ohledem na co nejvyšší životnost při výkonu až 60 000 skenů za den.

Skener imageFORMULA DR X10C je dodáván spolu se softwarem pro zpracování obrazu umožňujícím automatickou detekci barev, rozpoznání orientace textu a pokročilé zostření skenovaného textu. Současně se zařízením je dodáván balík uživatelsky přívětivého a výkonného software Capture Perfect. Canon imageFORMULA DR X10C je pro celý evropský trh dostupný od 3. března 2008.