Hlavní navigace

Styl, všestrannost a ekologická šetrnost – Canon X MARK I MOUSE nabízí funkce kalkulačky, počítačové numerické klávesnice a bezdrátové myši

[Tisková zpráva] PRAHA, 4. srpna 2010 – Společnost Canon dnes rozšiřuje populární řadu kalkulaček X o nový přírůstek X MARK I MOUSE – elegantní osobní kalkulačku tři-v-jednom, která může také plnit funkci bezdrátové myši a numerické klávesnice pro osobní počítače. Tento nový model určený pro pracovní i osobní využití nabízí značkový design produktové řady X, četné výpočetní funkce a je ekologicky šetrný, neboť je zčásti vyroben z recyklovaných materiálů z použitých produktů Canon.

Sdílet

Sofistikovaný design, špičkové funkce
X MARK I MOUSE se vyznačuje stejným prvotřídním designem jako populární modely X MARK I a X MARK I PRINT. Její hladké oblé tělo vyniká jednoduchostí a příjemně se drží v ruce. Díky integrovanému rozhraní Bluetooth 2.0, myšovým tlačítkům a plně funkčnímu skrolovacímu kolečku bez problémů poslouží jako výkonná bezdrátová laserová myš (1200 dpi). Uživatelé tak mohou snadno ovládat svůj počítač a provádět matematické výpočty s pomocí jednoho zařízení.

Zásluhou kompatibility s hardwarem Windows® i Macintosh je velice flexibilní a umožňuje použití různých typů počítačů. Kromě funkce myši může navíc plnit funkci bezdrátové počítačové numerické klávesnice pro zadávání číselných dat, což je zvláště praktické při použití přenosného počítače.

S kompaktními a odolnými „počítačovými“ tlačítky je zadávání znaků stejně pohodlné jako u větších počítačů a zadání chybných údajů je omezeno na minimum.

Výpočetní funkce kalkulačky X MARK I MOUSE lze také uzamknout , aby se zabránilo nežádoucímu stisknutí numerických tlačítek během jejího použití ve funkci myši. Desetimístný displej s vysokým rozlišením zajišťuje jasné, dobře čitelné zobrazení dat, a umožňuje tak snadné sledování stavu výpočetních operací.

Unikátní ekologicky šetrné konstrukční řešení
Vedle četných špičkových funkcí se model X MARK I MOUSE může pochlubit svou ekologickou šetrností. Stejně jako předchozí modely řady X je i tato nová kalkulačka zčásti vyrobena z recyklovaných materiálů z použitých fotokopírek Canon – nabízí tak maximální kvalitu a styl, a zároveň minimální produkci odpadu při výrobě.

Spodní plášť kalkulačky se vyrábí z plastů z použitých fotokopírek Canon. Efektivní systém řízení napájení pak zamezuje zbytečné spotřebě energie – v případě nečinnosti kalkulačky funkce automatického vypnutí kalkulačku po uplynutí nastavené doby vypne. Na displeji se také zobrazuje indikátor, který upozorňuje na nízkou hladinu baterie. Pokud uživatelé zařízení právě nepoužívají, mohou prodloužit výdrž baterie tím, že ho ručně vypnou.

Bezkonkurenční design, ekologicky šetrné materiály použité při výrobě a mimořádná flexibilita činí z modelu X MARK I MOUSE jednu z nejprogresiv­nějších osobních kalkulaček na trhu. Jako všechny kalkulačky řady X bude i tento model na trh dodáván v lesklém bílém či černém provedení a každému pracovnímu stolu dodá punc profesionality a elegance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).