Hlavní navigace

CANYON představil limitovanou edici s prvky graffiti

[Tisková zpráva] Společnost Canyon uvedla na trh limitovanou edici, která jedinečným způsobem propojuje moderní technologii a graffiti design. Nová řada produktů je určena zejména pro mladší generaci, i proto se Canyon rozhodl věnovat 5 % ze zisku na program pro pomoc dětem.

Sdílet

Limitovaná edice chce oslovit mladší, moderní lidi z měst, kteří hledají jedinečné produkty, které se stanou součástí jejich životního stylu.

„Graffiti patří k mladým lidem a k městu. Vyjadřuje nezávislost, chuť se odlišit a touhu nesmířit se s konvencemi ani životním stylem dospělých. Je to trend, který má myšlenku i hloubku,“ říká Petr Karbus, marketingový ředitel společnosti ASBIS CZ, která je exkluzivním distributorem produktů Canyon na českém a slovenském trhu.

„Vnímáme zájem mladší generace o produkty, které splňují nejen nejpřísnější technologická kritéria, ale jež dokážou zaujmout také netradičním designem. Věříme, že se budou lidem líbit tak, jako se líbí nám,“ dodává Petr Karbus.

Pět barevných graffiti vzorů bylo inspirováno soutěží Canyon Urban Art, která se konala na jaře loňského roku. „Naším cílem bylo vytvořit něco nového a odvážného,“ říká generální ředitel Canyon/Prestigio pro ČR a SR Martin Zeman. „Chtěli jsme změnit zavedené standardy, zbořit hranice a dokázat, že technologická dokonalost neznamená automaticky chlad a nudu. Nejsme typickou IT značkou,“ dodává Martin Zeman.

Limitovaná edice zahrnuje šest řad výrobků s názvy inspirovanými pohyby a triky skateboardistů:

  • Tailslide super optická myš
  • Truckhook Webkamera 1.3 megapixel
  • Alley-Oop DJ stylová sluchátka
  • Railwhip Pilot look sluchátka
  • Kickflip tašky pro 13.3“ a 16“ notebooky
  • Noseslide obaly pro 10“, 13.3“ a 16“ notebooky

Limitovaná edice navíc přispěje k vzdělávacím a integračním projektům určeným dětem z ulice v rozvojových zemích. Canyon věnuje na tyto projekty 5 % ze zisku z prodeje. Na charitativním projektu pracuje s nizozemskou neziskovou organizací Net4Kinds Aid Foundation.

Přehled produktů v PDF naleznete zde: http://mediaban­k.canyon-tech.com/Graf­fiti/Presenta­tions/Presenta­tion_Media.pdf. Jednodušší verzi pouze s vizuály si můžete prohlédnout zde: http://mediaban­k.canyon-tech.com/Graf­fiti/Presenta­tions/Graffiti-Customer_Presen­tation.pdf

Navštivte naše internetové stránky: http://www.canyon-tech.com/ nebo sledujte nejnovější informace na http://twitter­.com/CanyonTech. Všechny marketingové materiály jsou určeny pouze pro informační účely. Společnost Canyon nepodporuje vandalství na veřejném nebo soukromém majetku.

O společnosti CANYON
CANYON představuje mladou a dynamickou společnost, která nabízí široké spektrum cenově dostupných IT produktů a počítačových periferií pro širokou skupinu zákazníků. Produkty společnosti jsou vyvíjené a vyráběné s cílem poskytovat vysoce kvalitní stylová zařízení za bezkonkurenční ceny. Společnost CANYON vznikla v roce 2003 a v současnoti patří k nejrychleji rostoucím společnostem na svém trhu v Asii a regionu EMEA. Pro více informací, kontaktujte press@canyoncor­porate.com nebo navštivte webové stránky s online katalogem na www.canyon-tech.com.

Všechny marketingové materiály jsou určeny pouze pro informační účely. Společnost Canyon nepodporuje vandalství na veřejném nebo soukromém majetku.

O Net4kids
Net4kids je nezisková organizace, která zajišťuje kontakt mezi sponzory a speciálními projekty pro pomoc dětem v Africe a Asii. Účast sponzora je velice významná. Sponzor si vybere svůj vlastní projekt prostřednictvím www.net4kids.org a je o něm pravidelně informován. 100% darovaných prostředků je zaručeně určeno na podporovaný projekt. Veškeré režijní náklady jsou hrazeny organizací sponzorů. “Net4Kids, založený na internetu, představuje nový styl charity s transparentní podporou a odpovědnými organizacemi. Podpora nikdy nebyla tak jednoduchá.” Chcete-li se dozvědět více o Net4Kids, navštivte www.net4kids.org

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).