Hlavní navigace

CANYON prodlužuje prodej Limitované Edice Graffiti

[Tisková zpráva] GORINCHEM, Nizozemí – Limitovaná edice Graffiti uvedená na trh v září loňského roku měla velmi pozitivní odezvu. Proto se společnost Canyon rozhodla prodloužit prodej této unikátní edice až do konce léta tohoto roku. Původně byl prodej plánován pouze do konce roku 2010.

Sdílet

Tato exkluzivní nabídka zahrnuje produktové řady s názvy inspirovanými triky a pohyby skateboardistů:

KICKFLIP –  tašky pro 13.3“ a 16“ notebooky

SWEEPER –  nalepovací folie na notebooky

NOSESLIDE –  obaly pro 10“, 13.3“ a 16“ notebooky

ALLEY-OOP –  sluchátka v DJ stylu a RAILWHIP se vzhledem Pilot

TRUCKHOOK – webkamery 1.3 megapixel

TAILSLIDE –  optické myši

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

Kolekce byla nedávno rozšířena ještě o USB reproduktory „POWERSLIDE“:

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

USB reproduktory zajistí kvalitnější a jasnější zvuk při poslechu hudbu, hraní her nebo sledování videa na vašem netbooku nebo notebooku. Model CNR-SP20Cx, Powerslide vás upoutá jedinečným a osobitým vzhledem. Díky kompaktním rozměrům reproduktory snadno umístíte na váš stůl. Pro vaše pohodlí mají také tlačítka pro ovládání hlasitosti. Dostupné jsou ve dvou barevných kombinacích.

Navštivte naše internetové stránky www.canyon-tech.com, kde naleznete více informací o edici Graffiti.

Nejnovější informace o Canyon naleznete také na Twitteru: http://twitter­.com/CanyonTech a Facebooku: http://facebo­ok.com/canyon­tech.

Všechny marketingové  materiály jsou určeny pouze pro informační účely. Společnost Canyon  nepodporuje  vandalství  na veřejném nebo soukromém majetku.

O společnosti  CANYON 

CANYON představuje mladou a dynamickou společnost, která nabízí široké spektrum cenově dostupných IT produktů a spotřební elektroniky pro širokou skupinu zákazníků. Produkty společnosti jsou vyvíjeny a vyráběny s cílem poskytovat vysoce kvalitní stylová zařízení za bezkonkurenční ceny. Společnost CANYON vznikla v roce 2003 a v současnosti patří k nejrychleji rostoucím společnostem na svém trhu v Asii a regionu EMEA. Pro více informací, kontaktujte <a>press@cany­oncorporate.com nebo navštivte webové stránky  www.canyon-tech.com