Hlavní navigace

Čápi s mákem odstartovali úspěšně

[Tisková zpráva] Nejlepší česko-slovenská kuchařská show Čápi s mákem zaznamenala u diváků Televize PRIMA mimořádný ohlas. Včerejší první díl této show sledovalo v cílové skupině D 15+ 813 tisíc diváků, průměrný podíl na trhu se dostal na hodnotu 21,44 %. V nejsledovanější minutě vidělo tento pořad 1343 tisíc lidí a share byl 36,79 %. V závěru prvního dílu se Čápi s mákem stali dokonce leaderem na trhu.

Sdílet

Středeční, v pořadí třetí hostitelkou pořadu Čápi s mákem bude zpěvačka Iveta Bartošová. Ta měla celý den kameru za zády a prozradila i spoustu intimností ze svého života. Den začala běháním se svým choreografem a svěřila se, že teď běhá pravidelně, aby se udržela ve fyzické kondici, která jí, jak věří, zajistí i pohodu psychickou. Proč ale hostům nevařila u sebe doma? A proč si Dolly Buster do Prahy přizvala na pomoc svého mladičkého milence? Uvidíte už ve středu 1. září ve 20.00 na Primě.

Ivetin syn Artur byl v době natáčení na táboře, Iveta tak měla více času na přípravu. Po tréninku se sešla se svým manažerem a producentem, kteří jí pomáhali i s nakupováním a vařením. Přestože se všichni těšili k Ivetě domů, zpěvačka si to s pozváním nakonec rozmyslela. Doma prý nemá vůbec nic – po návratu z cest jí prý chyběly skříně, hrnce, příbory, dokonce i oblečení. Na celou věc ale nechtěla více vzpomínat, souvisí to prý s jejím manželem Jiřím Pomeje, jehož jméno nechtěla ani vyslovit. Azyl pro hostinu v podobě svého domu tak poskytla Ivetě její právnička a kamarádka. Jak si Iveta poradila v neznámé kuchyni?

Televizní štáb sledoval i ostatní dámy, které pozvala Iveta na večeři. Evu Mázikovou doprovázel při její procházce Prahou, Zuzka Belohorcová pozvala štáb domů, kde se starala o malou dcerku Salmu. Lída Žamberyová rovněž nabídla pohled do svého domu. Modelka Agáta Hanychová mezitím předvedla, jak to vypadá, když je v jednom kole – uklízela po úterní hostině a dávala do pořádku dům dřív, než se její máma Veronika Žilková vrátí, také stihla prodávat a balit zboží ze svého e-shopu a nakonec se ještě učila. Nejpernější den měla zřejmě Dolly Buster. Poté, co se o sobě dočetla, že na večeři u košické milionářky Nory Mojsejové údajně šňupala bílý prášek, jí došla trpělivost. Na pomoc povolala nejen svého přítele Tima z Düsseldorfu, ale také právníka, se kterým celou věc začala řešit.

Díky pomocníkům se Ivetě podařilo menu připravit včas, svým hostům servírovala kuřecí vývar s domácími nudlemi, zapékané kuřecí maso s novými bramborami a smetanové koláčky. Jako zpestření pozvala someliéra, který přítomným dámám nabízel vynikající víno. Iveta připravila pro své hosty i zábavu v podobě svého vystoupení. Společně s ní zatancoval i její tanečník a choreograf, nechyběl ani její nový producent Jarek Šimek.

Roztancovaly Ivetiny písně i ostatní dámy? A co stálo za rozpoutáním konfliktu mezi zpěvačkami Ivetou Bartošovou a Evou Mázikovou? Byl to Ivetin palec v polévce při servírování nebo její pěvecké umění? Za co od přítomných dam dostala nakonec Iveta plný počet bodů?

Nejen na to se můžete těšit v nejlepší česko-slovenské kuchařské show Čápi s mákem, kterou vysílá Televize PRIMA ve středu 1. září ve 20.00. Slovenští diváci uvidí tuto show pod názvem Kapor na torte na TV JOJ. Bližší informace o pořadu i účastnících najdete na stránkách www.iprima.cz/po­rady/capi-s-makem.