Hlavní navigace

Čápi s mákem: Rosenberg se bavil striptýzem

[Tisková zpráva] Čápi s mákem jsou zpět! Dominika Mesarošová, Robert Rosenberg, Marián Zázrivý, Zuzana Hajdu, Desperado, Barbora Balúchová – tak to je šestice známým osobností, které se utkají v nejdrsnější kuchařské celebrity show Čápi s mákem. V prvním díle druhé řady oblíbené show na sebe roli hostitele vezme Marián Zázrivý společně se slovenským exVyVoleným Desperadem. Jak budou tihle dva spolupracovat? Co budou vařit? A čím pobaví pozvané hosty?

Sdílet

Desperado a Zázrivý – tato dvojice je dvojicí protikladů. Na jedné straně stydlivý tichošlápek Zázrivý, na druhé Desperado – neřízená střela bez jakýchkoliv zábran. Celý den, a hlavně večeře, má silně erotický nádech. A překvapivě to není zásluhou českého pornokrále Roberta Rosenberga. Může za to slovenský exVyVolený Desperado, který si všiml, že Zázrivý není zrovna donchuán. Rozhodl se tedy, že Mariána trochu zasvětí do tajů sexu. „Víš, je jedno, jakou máš vařečku. I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo,“ rozumuje při přípravě večeře a dodává: „Nejde totiž jen o sex, k ženám musíš být jemný a něžný.“ Zázrivý si jeho slova zřejmě vezme k srdci a celý večer se pak věnuje Dominice, která mu evidentně popletla hlavu. Desperadovi se debata o sexu zjevně zalíbila, a tak se rozhodne v tomto duchu pokračovat.

Povinností hostitele je připravit pro hosty také večerní program. V hlavní roli je opět Desperado. Už během odpoledne navštíví sexshop, aby zde koupil potřebné rekvizity na večer. Jeho večerním programem není totiž nic jiného než, dle jeho slov „americký“, striptýz. Rosenberg se skvěle baví, slovenská moderátorka Zuzana Hajdu už méně. Nejdříve se snaží nezkazit zábavu, ovšem ve chvíli, kdy se ji Desperado snaží zapojit do svého vystoupení, utíká od stolu. „Nemám ráda tenhle druh zábavy. Vůbec se mi to nezdálo vtipné,“ vzkázala Desperadovi Zuzana. Jak večeře nakonec dopadne?

Nenechte si ujít první díl druhé série Čápů s mákem již ve čtvrtek 3. 3. ve 20.00 na Primě!