Hlavní navigace

Carestream Health a Hitachi Data Systems umožní zdravotnickým institucím spravovat důležitá klinická data

[Tisková zpráva] Budou nabízet novátorské řešení pro efektivní ukládání, ochranu a přístup ke klinicky relevantním informacím z různých zdravotnických systémů.

Sdílet

ROCHESTER, New York, a SANTA CLARA, Kalifornie, 7. června 2007 — Společnosti Carestream Health, Inc., a Hitachi Data Systems uzavřely dohodu o společném marketingu výkonného řešení pro správu dat, které umožní zdravotnickým organizacím účinně archivovat klinicky relevantní informace z více různých systémů provozovaných v jejich zařízeních.

Řešení kombinuje software Versatile Intelligent Patient Archive (VIParchive) od Carestream Health a nově vylepšenou platformu Hitachi Content Archive Platform v jednom zařízení, které se snadno instaluje, spravuje a podporuje.

VIParchive firmy Carestream Health je softwarová platforma, která dokáže použít klinické informace z více různých zdravotnických zdrojů a uložit je v inteligentním archivu. VIParchive je prověřené, škálovatelné softwarové řešení, které může přinést výhody jak malým nemocnicím a rentgenovým pracovištím, tak velkým medicínským centrům a regionálním zdravotnickým systémům.

Hitachi Content Archive Platform je aktivní archivační řešení, které organizacím umožňuje uspokojit požadavky regulačních úřadů i interních předpisů. Podle potřeby poskytuje rychlý přístup k archivovaným datům a prostředky pro automatizovanou správu politik zajišťujících autenticitu, uchování a integritu obsahu. Zároveň podporuje pokročilé vyhledávání prostřednictvím integrovaných indexovacích, vyhledávacích a zobrazovacích funkcí.

Množství nových zdravotnických informací, které jsou digitálně vytvářeny, distribuovány a ukládány – a které také musejí být snadno a rychle dostupné – po celém světě výrazně roste. Zdravotnická IT řešení Carestream Health jsou ideální pro organizace, které se potýkají s enormním nárůstem informací o pacientech. VIParchive může být snadno integrován do existujících sítí úložných prostředků nebo systémů NAS (Network-Attached Storage). Hitachi Content Archive Platform poskytuje výkonné aktivní archivní řešení navržené tak, aby si poradilo s tímto nárůstem dat a uspokojilo dlouhodobé požadavky organizací na uchování, ochranu a přístup k informacím o pacientech.

„Nárůst objemu ukládaných dat je ve zdravotnictví rychlejší než v jakémkoli jiném vertikálním segmentu, ale infrastrukturní vyspělost v těchto organizacích zaostává podle odhadů o tři až pět let za průměrem,“ řekl Jack Domme, COO Hitachi Data Systems.

„Ve spolupráci se Carestream Health pomáháme organizacím řešit problémy spojené s přístupem k datům a výkonností úložných systémů, což má přímý vliv na kvalitu péče o pacienty.“

Michael W. Jackman, prezident divize zdravotnických informačních řešení Carestream Health, dodává: „Spolupráce Carestream a Hitachi Data Systems umožní našim zákazníkům realizovat výrazné přínosy našeho novátorského portfolia řešení Carestream Information Management Solutions, kombinovaného s prověřenými prvotřídními storage platformami Hitachi.“