Hlavní navigace

Časopis Chip dostupný na zařízeních Apple iPad

[Tisková zpráva] Praha, 13. června 2011: Časopis Chip, nejčtenější a nejprodávanější IT magazín, je od 10. června dostupný také v elektronické podobě na zařízeních Apple iPad. První ukázkové číslo je dostupné pro všechny majitele iPadů zdarma.

Sdílet

Časopis Chip drží krok se světovým trendem a kromě papírového vydání, které u nás vychází již přes 20 let, přináší nyní také elektronickou verzi časopisu, určenou pro zařízení Apple iPad. První číslo si mohou všichni majitelé iPadu vyzkoušet zcela zdarma.

„Chip iPad edice není jen papírová verze časopisu převedená do elektronické podoby. Aplikace je zcela novým dílem, ve kterém je každý příspěvek i článek vytvořen na míru pro iPad. Vznikl tak digitální magazín, který plně využívá technické a grafické možnosti daného zařízení. V článcích nechybějí animace, interaktivní grafika, ani doplňující obrázky. Navíc jako jediní na českém trhu nabízíme dva režimy zobrazování,“ uvedl Josef Mika, šéfredaktor časopisu Chip.

Režim Čtení nabízí plný komfort, který je srovnatelný s tím, když čtete Chip v jeho papírové podobě. Pokud iPad otočíte, dostanete se do režimu Prohlížení, ve kterém najdete doplňkové informace – obrázky ve vyšším rozlišení, interaktivní grafiku, přehledné grafy a další obrazové materiály. Takové rozšíření nenabízí žádný jiný časopis na českém trhu.

Chip iPad edice přináší i další možnosti, které by měly zaručit, že žádný čtenář nepřijde o obvyklé bonusy: nabídku stáhnout si kompletní PDF soubor aktuálního „papírového“ vydání a v dalších číslech na podobném principu také stahování vybraných plných verzí programů, které čtenáři tištěného Chipu najdou na přiloženém DVD.

Časopis je k dispozici na App Store: http://itunes­.apple.com/us/ap­p/chip-cz/id441899171.

Info: www.chip-app.cz  

O časopisu Chip

Časopis Chip vyšel v České republice poprvé v lednu roku 1991. Řadu let je nejprodávanějším a nejčtenějším časopisem o informačních a komunikačních technologiích. Pravidelně na 147 stranách přináší aktuální informace ze světa počítačů a digitální techniky – testy hardwaru, softwaru, reportáže z technologických výstav a praktické rady a tipy, jak řešit různé problémy související s využíváním moderní techniky. Čtenáři si oblíbili Chip především díky jeho vysoké profesionální úrovni a nezávislosti redakce. Oceňováno je také zaměření časopisu na český spotřebitelský trh. Odborníci kladně hodnotí především komplexní testy produktů, jednotlivých komponent, uživatelských programů a služeb i témata zabývající se velmi aktuální problematikou digitální hudby a videa a souvisejícími technologiemi. Nedílnou součástí každého vydání je elektronická příloha – Chip DVD s plnými verzemi vybraných softwarů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).