Hlavní navigace

Časopisy Upgrade IT a Chief Information Officer Magazine právě vyšly

[Tisková zpráva]

Sdílet

Časopisy Upgrade IT a Chief Information Officer Magazine právě vyšly

Časopisy Upgrade IT a Chief Information Officer Magazine (C. I. O. Magazine) jsou další nové tituly, spadající do rodiny vydavatelství Thomas Taylor, s. r. o. Oba jsou cíleny především na IT odborníky a manažery, odpovědné za správu informačních technologií v podnicích.

Upgrade IT je určen všem IT profesionálům, kteří se zajímají o novinky a trendy podnikového IT. Je plný recenzí, testů, srovnáních a tipů ze všech odvětví. Hlavním tématem prvního čísla je detailní přehled Wi-Fi routerů na českém trhu a současně bezpečnost firemní sítě a jejích dat. Upgrade IT přináší přehled o tom, co nového se ve firemní informatice odehrává a pomáhá tak při rozhodovacích procesech o koupi IT infrastruktury. Šéfredaktorem je Ivo Čermák.

Chief Information Officer Magazine je první časopis pro vrcholové IT manažery – CIO. Je připravován s předními CIO/řediteli IT/IT manažery, kteří svými zkušenostmi obohatí celkový obsah titulu. Zájmem redakce je získávat ověřené informace z terénu, od odborníků a předkládat je čtenářům tak, jak ve skutečnosti opravdu vypadají. Šéfredaktorem je Marek Šalanda.

Náklad obou titulů je 8000 výtisků a distribuce je realizována na základě kvalifikovaného předplatného.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).