Hlavní navigace

Castingy soutěže X Factor míří do pražského finále!

[Tisková zpráva] Castingy na novou pěveckou show TV Nova s názvem X Factor mají před sebou svůj poslední díl. Série pěti castingů se v nadcházejících čtyřech dnech uzavře v pražské Kongresovém centru.

Sdílet

Praha, 29.listopadu 2007 – Po zastaveních ve Zlíně, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě dorazila flotila X Factor do své poslední zastávky. Z castingu v Kongresovém centru Praha vzejdou poslední semifinalisté v kategoriích 15–24 let, 25 a více let a vokálních skupin.

Dosud si cestu do semifinále před porotou zajistilo 108 chlapců a mužů a 145 dívek a žen. Porotu přesvědčilo i 28 vokálních skupin, když nejčastějšími formacemi jsou zpívající dua a tria. Všechna dosavadní čísla ale může zcela změnit poslední casting v Praze.

„Očekáváme, že Kongresové centrum bude praskat ve švech. Na pražský casting se nám totiž přihlásilo více soutěžících, než na všechny předchozí castingy dohromady. Celkový počet přihlášených v pondělí překročil číslo 6666,“ říká koordinátor projektu Adam Kotalík.

X Factor je nová castingová show TV Nova otevřená pro zpěváky všech generací a poprvé u nás dává šanci prosadit se i vokálním skupinám. Vítěz získá kromě kontraktu na vydání vlastního alba i finanční prémii milion korun, kterou může využít na rozjezd své profesionální kariéry. Castingy se uskuteční v říjnu, listopadu a prosinci v pěti městech České republiky. Více informací o soutěži naleznete na www.nova.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).