Hlavní navigace

CCA vzrostly příjmy ze služeb o 42 procent

[Tisková zpráva] Obrat společnosti se v roce 2010 zvýšil o 17 procent

Sdílet

Společnost CCA, přední  poskytovatel informačních systémů  se zaměřením na správu dokumentů, má  za sebou další úspěšný  rok. V roce 2010 její obrat dosáhl téměř 204 milionů  korun, což meziročně zna­mená  nárůst o více než 17 procent oproti 174 milionům v roce 2009.  

Významně se přitom zvýšil také obrat ze služeb, který stoupl o více než 42 procent a v roce 2010 tak představoval 84 procent celkového obratu. Zvýšila se také vlastní přidaná hodnota, a to o třetinu. 

Mezi klíčové  projekty realizované v roce 2010 patřil mimo jiné projekt rozšíření podpory komunikace prostřednictvím datových schránek pro resort justice. Vedle toho dokončila společnost CCA několik projektů v oblasti zpracování elektronických dokumentů – například ve společnosti Madeta nebo pro Ministerstvo pro místní rozvoj. 

Letos plánuje CCA dále rozvíjet produktové portfolio Enterprise Content Management firmy Oracle, a to jak samostatného produktu, tak i ve vztahu se spisovou službou EasyDOC. „Chceme také dále prohlubovat partnerství se společností Adobe, zejména v oblasti formulářových služeb, interaktivního obsahu a business procesů,“ přiblížila Martina Marešová, ředitelka CCA. 

„Velkou porci informací dnes zaměstnanci nedostávají v papírové, ale v elektronické formě. Organizace by se správou a řízením pohybu elektronických dokumentů měly zabývat, protože tak lze zvýšit produktivitu, zrychlit procesy a především chránit důležité informace,“ doplnil Jiří Laciga, předseda představenstva CCA. 
 
 

O společnosti CCA

CCA je předním poskytovatelem informačních systémů se zaměřením na správu dokumentů. Na trhu působí od roku 1991, v současnosti má obrat přes 200 milionů korun a 70 zaměstnanců v Pra­ze, Plzni a v Brně. Mezi významné zákazníky patří mimo jiné ČSA, Madeta, Škoda JS, Tatra a 200 soudů a zastupitelství. CCA je předním lokálním partnerem společností Oracle, Adobe, IBM, Microsoft a SAP. Více na www.cca.cz.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).