Hlavní navigace

CCV Informační systémy a Mipel spojili síly v nabídce komplexních IT řešení pro maloobchodní sektor

[Tisková zpráva] Brno, 1. prosince 2008 - Společnost CCV Informační systémy uzavřela dohodu o partnerství a spolupráci s firmou Mipel. CCV Informační systémy tímto krokem doplnila své portfolio o další partnerský produkt, obchodní systém Mipel – obchod. Spojením sil dochází ke vzájemné podpoře při oslovení zákaznického spektra maloobchodních firem.

Sdílet

„Spolupráce s firmou Mipel nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům komplexní vertikální řešení na bázi podnikového informačního systému Microsoft Dynamics, zahrnující moderní řízení skladů včetně propojení na řetězce maloobchodních prodejen a jednotlivých prodejních míst,“ vysvětluje hlavní přínos spolupráce Petr Matuška, ředitel divize Business Solution CCV Informační systémy. V tomto případě však nejde pouze o obchodní spolupráci. „Naše propojení nám také dovoluje daleko efektivněji sdílet odborné znalosti a vývojářské kapacity a nabízet tak plně funkční a odzkoušená řešení,“ dodává Petr Matuška.

Přínosem pro zákazníky na českém trhu je ucelenost nabízeného řešení. „Naše nabídka je nyní komplexní a integrovaná, což našim klientům šetří čas a síly potřebné pro pořízení a aplikaci systému,“ dodává Ivo Mayerberg, ředitel SW společnosti Mipel.

CCV Informační systémy je přední partner společnosti Microsoft pro dodávky podnikových řešení v sektoru obchodních firem.Nabízí oborově vyspělá řešení na ERP systému Microsoft Dynamics a systémy CCV Řízený sklad pro nákladově a kapacitně efektivní řízení skladů (Warehouse Management System) s využitím radiofrekvenčních terminálů komunikujících on-line a 100% pokrytím všech skladových operací. Řešení CCV Řízený sklad aktuálně potvrdilo svou kvalitu ziskem ocenění Diamantové oko jako nejlepší produkt určený pro profesionály na říjnovém veletrhu Invex a navázalo tak na řadu dalších ocenění jako Microsoft Industry Award, cenu Podpora IT pro logistiku nebo vítězství v soutěži IT projekt roku.

Obchodní systém Mipel – obchod je softwarový produkt pro správu a řízení maloobchodu, který umožňuje realizaci propojení řetězce maloobchodních prodejen a jejich prodejních míst včetně skladových terminálů s centrálním skladem. Systém je navržen tak, aby jeho činnost byla co nejvíce automatizována pomocí elektronické výměny dat bez nutnosti zásahu obsluhy. Vysoká variabilnost systému umožňuje různé aplikace a konfigurace řešení prodejních jednotek bez ohledu na jejich počet a velikost. Servisní zabezpečení je prováděno službou vzdálené správy systému.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).