Hlavní navigace

CCV Informační systémy na Invexu představí unikátní ERP řešení pro obchod – logistiku a novinky Dynamics NAV 5.0

[Tisková zpráva] Společnost CCV Informační systémy se představí jako hlavní partner odborné konference ERP FÓRUM, která se uskuteční v rámci mezinárodního veletrhu INVEX. Lákadlem veletrhu v oblasti podnikových řešení budou oborově vyspělá řešení CCV pro obchod a logistiku, ale také novinky podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV 5.0.

Sdílet

V rámci moderovaného panelu „Přínosy ERP systémů pro řízení logistických procesů“ vystoupí odborníci z divize Microsoft Dynamics a společnosti CCV Informační systémy, jednoho z významných partnerů společnosti Microsoft pro implementace právě v odvětví velkoobchodu a logistiky. Návštěvníci veletrhu budou mít v rámci ERP fóra příležitost poprvé shlédnout novinky podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV 5.0, který bude v rámci tohoto bloku představen v návaznosti na řešení CCV. Oborově jedinečným a vysoce pokročilým stupněm řešení pro řízení skladů (Warehouse Management Systems) na platformě Dynamics NAV je především produkt CCV Řízený sklad, který demonstruje unikátní vlastnosti ERP s aplikací umělé inteligence, využitím radiofrekvenčních terminálů komunikujících on-line a 100% pokrytí procesů se schopností zaznamenávání a řízení všech skladových operací.

„Uživatelé systému oceňují nejen ohromující zvýšení produktivity podnikových procesů, ale také jeho srozumitelnost jako velmi silnou stránku Microsoft Dynamics. Nová verze Dynamics NAV 5.0 navíc obsahuje řadu aplikačních vylepšení, které představují ještě přehlednější zpracování, kvalitní manažerské analýzy a v neposlední řadě zrychluje provádění každodenních úkolů,“ říká Petr Matuška, ředitel sekce Business Solutions CCV Informační systémy.

„Tato akce na Invexu ve spolupráci s naším partnerem je součástí navazující podzimní roadshow Microsoft Dynamics, která se zaměří na komunikaci nových verzí našich ERP systémů,“ doplňuje Dita Burianová, marketingová manažerka divize Microsoft Dynamics.

Informace o společnosti CCV Informační systémy:
CCV Informační systémy patří stabilně mezi významné společnosti v oboru informačních systémů a informačních technologií v České republice. Byla založena v roce 1992 se sídlem v Brně a dalšími pobočkami v Brně (sekce e-Government) a v Opavě (sekce e-Business).

CCV Informační systémy má tři firemní sekce podle hlavních směrů svého působení:

  • Business Solutions – nejúspěšnějšími produkty CCV Stavebniny a CCV Řízený sklad na bázi podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV,
  • e-Business – komplexní řešení EDI ORION® – poskytování služeb elektronické výměny dat a bezpapírové komunikace (řešení EDI Start, Partner, Professional)
  • e-Government – vývoj a dodávky speciálních internetových řešení pro státní správu na platformě Oracle.

CCV Informační systémy udržuje certifikát dle systému kvality ISO 9001:2001, je partnerem společnosti Microsoft s titulem Microsoft Gold Certified Partner a nositelem partnerského titulu Oracle Valued Member Partner.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).