Hlavní navigace

CCV obnovilo zlaté partnerství s Microsoftem

[Tisková zpráva] Společnost CCV Informační systémy obhájila partnerský titul Microsoft GOLD Certified Partner, který získávají partneři s nejvyšší úrovní služeb zákazníkům, a tak potvrzuje výjimečné postavení CCV mezi dodavateli komplexních vertikálních řešení zejména v oblasti obchodu, logistiky a stavebnictví.

Sdílet

CCV dokládá obnovením tohoto partnerského titulu společnosti Microsoft vysokou odbornost a kvalifikaci k implementaci, úpravě a údržbě ERP systému MS Dynamics NAV. Certifikátu Microsoft GOLD Certified Partner dosáhlo CCV splněním přísných kriterií jako je potvrzení referencí zákazníky a získání cerfitikačních zkoušek v oblasti ERP systémů MS Dynamics NAV. Nejvyšší úroveň certifikace, kterou může partner společnosti Microsoft dosáhnout, je stvrzením dlouhodobě úzké spolupráce obou společností.

„Vážíme si tohoto zlatého partnerství především jako ocenění naší velmi dobré vzájemné spolupráce a potvrzením obchodního úspěchu, vysoké kvality a technologické vyspělosti pro naše stěžejní produkty jako CCV Stavebniny, CCV Velkoobchod nebo CCV Řízený sklad, které představují špičku vertikálních řešení na bázi Microsoft Dynamics,“ říká ředitel divize Business Solutions společnosti CCV Informační systémy Petr Matuška a doplňuje: „Takové ocenění současně garantuje zákazníkům profesionální služby odpovídající našemu stabilnímu postavení na trhu a na první pohled deklaruje, že disponujeme spolehlivými profesionály a špičkovými specialisty pro vývoj i implementaci.“

Dosažená úroveň partnerství je dobrým vodítkem pro veškeré zákazníky, hledající prověřené dodavatele řešení na bázi produktů Microsoft, současně generuje řadu výhod i samotnému certifikovanému partnerovi v možnostech školení, dostupnosti a podpory služeb při implementaci nových produktů z produkce společnosti Microsoft, což poskytuje konkurenční výhodu v daném segmentu. Kompetence Microsoft Business Solutions Competency tak opravňuje společnost CCV Informační systémy implementovat a podporovat Microsoft Dynamics NAV na nejvyšší úrovni podle potřeb zákazníka.

Informace o společnosti CCV Informační systémy: CCV Informační systémy patří stabilně mezi významné společnosti v oboru informačních systémů a informačních technologií v České republice. Byla založena v roce 1992 se sídlem v Brně a dalšími pobočkami v Brně (sekce e-Government) a v Opavě (sekce e-Business).

CCV Informační systémy má tři firemní sekce podle hlavních směrů svého působení:

  • Business Solutions – nejúspěšnějšími produkty CCV Stavebniny a CCV Řízený sklad na bázi podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV,
  • e-Business – komplexní řešení EDI ORION® – poskytování služeb elektronické výměny dat a bezpapírové komunikace
  • e-Government – vývoj a dodávky speciálních internetových řešení pro státní správu na platformě Oracle.

CCV Informační systémy udržuje certifikát dle systému kvality ISO 9001:2001, je partnerem společnosti Microsoft s titulem Microsoft Gold Certified Partner a nositelem partnerského titulu Oracle Valued Member Partner.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).