Hlavní navigace

ČD - Telematika a.s. uspěla v soutěži „Českých 100 nejlepších 2008“

[Tisková zpráva] ČD – Telematika a.s. se již potřetí zařadila mezi nejlepší české firmy v žebříčku prestižní soutěže „Českých 100 nejlepších“ v kategorii Informačních a komunikačních technologií.

Sdílet

Cílem soutěže je zviditelnit v České republice registrované firmy z co možná nejširšího spektra aktivit. Pro společnost ČD – Telematika a.s. je získané ocenění důkazem, že dobře zvolená strategie společnosti s vysoce kvalitní péčí o zákazníka přináší své výsledky. Skvělé umístění v tak náročné soutěži to jen potvrzuje.

„Patřit mezi nejlepší v oboru je pro nás závazkem, který nás motivuje k ještě většímu úsilí v práci tak, abychom byli úspěšní i v budoucnu,“ uvedl Ing. Stanislav Beneš, generální ředitel společnosti ČD Telematika a.s.

Vyhlášení výsledků letošního ročníku proběhlo 28. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu za účasti více jak šesti set V.I.P. českých i zahraničních hostů. Soutěž „Českých 100 nejlepších“, kterou každoročně vyhlašuje společnost Comenius, je rozdělena do osmi oborových kategorií a hodnocení provádí široký okruh vybraných odborníků.