Hlavní navigace

ČD – Telematika a.s. i letos partnerem konference eVize

[Tisková zpráva] Společnost ČD – Telematika a.s. jako přední poskytovatel ICT služeb pro veřejnou správu se i letos stala partnerem konference „eVize pro státní správu a samosprávu“ (6. – 7. října 2008). Konference je součástí doprovodného programu veletrhu informačních a komunikačních řešení pro rozvoj podnikání INVEX 2008, jehož 18. ročník se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 6. – 9. října 2008.

Sdílet

Záštitu nad projektem eVize převzalo letos Ministerstvo vnitra České republiky. Účastníci konference se seznámí s informační a komunikační politikou České republiky, s financováním eGovernmentu z prostředků Evropské unie či s digitalizací médií a archivních fondů. K hlavním tématům budou dále patřit eGovernment projekty v krajích a samosprávě v České republice, projekty Smart Administration či služby pro informační společnost.

Oficiální zahájení konference eVize a představení priorit České republiky v budování eGovernmentu se uskuteční dne 6. října 2008 za účasti MUDr. Mgr. Ivana Langera, ministra vnitra České republiky, JUDr. Jiřího Pospíšila, ministra spravedlnosti České republiky, Mgr. Zdeňka Zajíčka, náměstka ministra vnitra České republiky, a Ing. Jiřího Škrly, generálního ředitele Veletrhy Brno, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).