Hlavní navigace

ČD – Telematika a.s. partnerem konference Systémová integrace

[Tisková zpráva] Ve dnech 10. – 11. června 2008 se v Praze v reprezentačních prostorách paláce Žofín uskutečnil 16. ročník mezinárodní konference Systémová integrace, dnes jedna z nejvýznamnějších odborných akcí v České republice zaměřených na IT, tentokrát na téma Zvyšování výkonnosti podniků s využitím IT. Mezi partnery konference patřila již tradičně i společnost ČD – Telematika a.s.

Sdílet

ČD – Telematika a.s., jako společnost poskytující komplexní komunikační a telematická řešení na vlastní infrastruktuře, se do programu konference zapojila odborným vystoupením Ing. Jaroslava Černého, hlavního projektového manažera společnosti. Tématem jeho přednášky bylo „Stírání rozdílu mezi funkcemi SW a HW komponent v prostředí ICT systémů a dopad této skutečnosti na uživatele služeb ICT a telematických systémů“. V příspěvku byli posluchači obeznámeni s dynamickým rozvojem a stále akcelerujícím pokrokem v oblasti ICT systémů a služeb, s novými možnostmi a schopnostmi těchto systémů a stále masovějším nasazováním moderních ICT prvků a technologií do oblastí a struktur, kde to ještě před krátkou dobou bylo jen stěží představitelné.

Poslání konference, na které vystoupilo více než 40 odborníků z ČR a zahraničí, bylo ukázat rychlé a efektivní cesty nasazení nových informačních a komunikačních technologií pro zvýšen í výkonnosti a úspěšnosti českých podniků. Organizátoři konference Česká společnost pro systémovou integraci a Katedra informačních technologií VŠE Praha spolu s dalšími partnery již teď připravují 17. ročník konference Systémová integrace 2009.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).