Hlavní navigace

CDL System a OMP-CZ, přední partneři společnosti Microsoft, spojují svoje síly.

[Tisková zpráva]

Sdílet

CDL System a OMP-CZ, přední partneři společnosti Microsoft, spojují svoje síly.

Praha, 24. 8. 2004 – Přední systémový integrátor CDL SYSTEM se sídlem v Ústí nad Labem a přední dodavatel informačních systémů OMP-CZ se sídlem ve Zlíně dnes zveřejnily spojení svých aktivit v dodávkách řešení Microsoft Business Solutions pro střední a velké společnosti.

Dnes, po uskutečněném spojení, se třemi pobočkami (Ústí n.L., Praha, Zlín), s více než 70 zákazníky s podnikovými systémy a s devadesáti zaměstnanci, patří společnost CDL SYSTEM k vedoucím firmám na trhu informačních systémů v České i Slovenské republice. Expanze společnosti Microsoft na trh podnikových aplikací pro střední společnosti, která začala před třemi roky akvizicí řešení Great Plains a později dánského Navisionu, otevírá velké obchodní příležitosti pro integraci podnikových řešení. Současný trh je velmi roztříštěn, existují na něm tisíce drobných výrobců, ale málo mezinárodních hráčů. Cílem Microsoftu na tomto trhu je dosáhnout obratu 10 mld. USD v roce 2011 (současný obrat je 700 mil. USD), což představuje roční růst 35 %. Microsoft se při plnění cílů spoléhá na silné partnery, jakým je např. CDL SYSTEM.

Managementy CDL SYSTEM a OMP-CZ v počátečních diskuzích chtěly, aby spojení přineslo průnik kulturních, strategických a geografických záměrů obou společností a aby byla zaručena kontinuita činností u současných zákazníků obou společností. Uskutečněním spojení byl potvrzen přínos tohoto prvotního záměru pro zákazníky, zaměstnance a dodavatele řešení – společnost Microsoft.

„Obě společnosti CDL SYSTEM a OMP-CZ několik let intenzivně rozvíjely svojí činnost k uspokojování komplexních potřeb svých zákazníků i zaměstnanců v úzké spolupráci se společností Microsoft. Po spojení aktivit máme unikátní příležitost dramaticky navýšit působnost společnosti CDL SYSTEM na trhu podnikových aplikací“, řekl Vítězslav Kotrs, výkonný ředitel a předseda představenstva CDL SYSTEM.

„Jsem velmi potěšen, že k tomuto spojení došlo.“, řekl Svatopluk Hubáček, jednatel společnosti OMPCZ, a dodal: „Spolupráce se silným partnerem v nových podmínkách nám umožní dosáhnout mnohem vyšší kvality našich služeb, vyšších přínosů pro naše zaměstnance i zákazníky, silného a bezpečného růstu v budoucnosti tak, jak je v souladu s naší strategií rozvoje.“ „Gratuluji společnostem CDL SYSTEM a OMP-CZ ke spojení jejich aktivit. Zákazníci obou společností získávají velmi silného a stabilního partnera, který bude i nadále podporovat jejich rostoucí potřeby v neustále se měnícím ekonomickém prostředí. Uživatelé podnikových řešení potřebují k ochraně a rozvoji svých investic velké dodavatele s jejich kapacitami a zkušenostmi, jako je např. CDL SYSTEM.“, řekl Vladimír Smutný, obchodní ředitel Microsoft ČR.

„CDL SYSTEM je dlouhodobým aktivním členem aliance FAQT Group. Aliance, jejíž hlavním úkolem je podpora mezinárodních zákazníků s podnikovými informačními systémy Microsoft Business Solutions – Navision a Axapta a distribuce celé škály mezinárodních oborových řešení, velmi přivítala spojení dvou tradičních Microsoft partnerů na českém a slovenském trhu. Jsem přesvědčen, že posílení aktivit CDL SYSTEM bude významným přínosem pro zákazníky FAQT Group, zejména nyní, po vstupu České republiky do Evropské unie.“, říká Constant van Limburgh, International Sales Director FAQT Group.

CDL SYSTEM získal v srpnu 2004 status Microsoft Gold Certified Partner se třemi kompetencemi, z nichž jedna je i Microsoft Business Solutions. CDL SYSTEM má pevný základ v dodávkách technologií Microsoft, které mu umožňují vyvíjet a dodávat silná a komplexní řešení přes celé spektrum produktů společnosti Microsoft. CDL SYSTEM bude pokračovat v dodávkách vertikálních řešení, vyvinutých firmami CDL SYSTEM a OMP-CZ, které zahrnují nejen přizpůsobená zákaznická řešení, ale i standardní oborová řešení jako jsou: Řízení spedičních a dopravních společností, Dynamicky řízený sklad, Velkoobchod s pneumatikami, Elektrotechnický velkoobchod, Potravinářské obchodní řetězce, Elektrotechnická výroba, Strojírenská výroba, Diskrétní a sériová výroba, Veřejný sektor (státní správa a samospráva).

Pokračující společnost bude na trhu vystupovat pod jménem CDL SYSTEM a.s. Sídlo společnosti zůstane v Ústí nad Labem a pobočky budou umístěny v Praze a ve Zlíně.

Další informace:

CDL SYSTEM a.s. OMP – CZ, s.r.o.
Ing. Vítězslav Kotrs Ing. Svatopluk Hubáček
výkonný ředitel a předseda představenstva jednatel společnosti
tel.: +420 475 238 111 tel.: +420 608 940 950
fax: +420 475 238 222 fax: +420 577 222 759
e-mail: vitezslav.kotrs@cdl­.cz e-mail: svatopluk.huba­cek@omp.cz
http://www.cdl.cz http://www.omp.cz

O společnosti CDL SYSTEM a.s.

Společnost CDL SYSTEM a.s. se orientuje na dodávky informačních technologií velkého rozsahu a výkonu v průmyslu a státní správě. CDL SYSTEM a.s. provádí dodavatelsko-inženýrskou činnost při výstavbě infrastruktury informačních systémů a zajišťuje provozuschopnost infrastruktury informačních systémů. Poskytuje servisní a profylaktické služby, technickou a systémovou podporu, dálkovou správu počítačových sítí a serverů. CDL SYSTEM a.s. provádí implementace podnikových informačních systémů. Poskytovaná řešení informačních systémů jsou na bázi komplexních dodávek systému Microsoft Business Solutions Navision. CDL SYSTEM a.s. je Microsoft Gold Certified Partner s následujícími kompetencemi: Firemní řešení Microsoft Business Solution, Pokročilá řešení infrastruktury, Řešení pro týmovou komunikaci. CDL SYSTEM se významnou měrou zapojuje do mezinárodní spolupráce při implementacích informačních systémů. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2000.

O společnosti OMP

OMP – CZ je zkušeným implementačním partnerem softwarového produktu Microsoft Business Solutions – Navision pro český a slovenský trh. Společnost je certifikovaným partnerem Microsoft Business Solutions Certified Partner pro prodej podnikového informačního systému (ERP) Navision. Směr a cíl společnosti OMP – CZ je vytvořit kvalitní a plně funkční podporu současným i budoucím zákazníkům. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).