Hlavní navigace

CeBIT 2007: ASUS přináší novinky z oblasti firemních sítí a mobilních počítačů

[Tisková zpráva] Využijte vysokou kvalitu a výkon nové řady serverů, síťových zařízení a notebooků .

Sdílet

Praha 5. března 2007 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, přichází na trh s novou řadou komerčních řešení pro firemní zaměstnance, která zahrnuje notebooky pro mobilní aplikace a síťové produkty pro efektivní, spolehlivé a bezpečné obchodní operace. Řada komerčních notebooků ASUS poskytuje nejen služby pro manažery na cestách, ale střeží také jejich data pomocí účinných bezpečnostních opatření. Technologický pokrok v oblasti serverů a síťových zařízení pro podniky a malé/domácí kanceláře přinesl plné uspokojení potřeb uživatelů a sehrál také klíčovou roli v úsilí společnosti ASUS o špičková řešení v oblasti spotřební elektroniky.

Notebooky ASUS s důkladným zabezpečením
Kompletní řada komerčních notebooků ASUS nabízí dobře vyvážený poměr mezi mobilitou a výkonem. Spolu s komplexními zabezpečovacími funkcemi, které zajišťují ochranu pomocí softwarových i hardwarových řešení, poskytují obchodníkům bezpečné a účelné počítačové zázemí na cestách. ASUS chrání počítač ověřením otisku prstu, které povoluje jeho použití výhradně konkrétnímu majiteli. Elektronický čtecí mechanismus snímá otisk prstu přímo ze škáry lidské kůže a eliminuje tak problémy způsobené stavem povrchu kůže, jež mohou ovlivnit přesnost snímání. Pomocí funkce ASUS Security Protect Manager pak mohou uživatelé volit různé možnosti a úrovně zabezpečení přístupu k datům. Pro ověření lze tedy použít hesla i otisky prstů. Hesla jsou zašifrována a uložena do hardwarového obvodu TPM (Trusted Platform Module), který zajišťuje bezpečnost a odolává útokům hackerů, kteří se snaží zjistit hesla a šifrovací klíče pro přístup k citlivým údajům.

GigaX1024i+ – ideální přepínač pro malé a střední podniky GigaX1024i+ je 24portový 10/100 Smart Plus přepínač se 4 gigabitovými porty (2 metalické a 2 SFP porty), který představuje ideální řešení pro trh SMB. Mezi jeho přednosti patří spolehlivost, flexibilita, vysoký výkon a mnoho funkcí za výhodnou cenu. Uživatelé mohou přepínač plně využít pro podporu široké škály síťových aplikací, například pro VoIP a videokonference.

RX 3042H – sdílení šířky pásma
Směrovač RX 3042H má 4 porty Fast Ethernet pro LAN a 2 porty pro WAN, které podporují funkci vyvažování provozní zátěže a zajištění odolnosti proti výpadku. Uživatelům přináší automatické sdílení šířky pásma, správu přes webové rozhraní, tabulku až pro 8000 MAC adres, 4K VLAN položek a řadu dalších funkcí.

SL1200 – ekonomický širokopásmový VPN směrovač
Tento plně vybavený širokopásmový VPN směrovač s vestavěným 4portovým přepínačem podporuje až 50 VPN tunelů a umožňuje flexibilnější využití lokální sítě i jednotlivých PC. Využívá pokročilé řešení širokopásmového směrovače od ADI, které poskytuje kompletní sadu funkcí pro vysokorychlostní přístup k internetu. SL1200 se také snadno instaluje a představuje cenově výhodné řešení připojení pro podniky, SOHO i domácnosti.

AX-112W – elegantní bezdrátový 802.11b/g VoIP směrovač ASUS AX-112W je výjimečný VoIP WiFi směrovač, který poskytuje nejlepší výkon za použití standardního protokolu SIP (RFC 3261). Podporuje také řadu audio kodeků pro zajištění kompatibility a kvality přenosu hlasu. Funkce jako VAD (detekce hlasu) a CNG (generátor výplňového šumu) pak snižují spotřebu šířky pásma a poskytují uživatelům vynikající kvalitu hlasu. Tento VoIP WiFi směrovač dokáže také změnit každý běžný analogový telefon na VoIP telefon a otevírá tak přístup k bezplatnému telefonování přes internet.

RS162-E4 – bezkabelový 1U server s dvoujádrovým CPU a redundantním napájením
Uvedený nejnovější server ASUS velikosti 1U je založený na dvoujádrových procesorech Intel® Xeon® 5000/5100/5300. Jeho 12 slotů podporuje čtyřkanálový provoz ECC DDR2 533/667 FBD pamětí s celkovou kapacitou až 48 GB. RS162-E4 je určen pro nasazení ve firemních aplikacích jako ideální řešení, přinášející rychlé zpracování, velkou kapacitu paměti, odolnost proti závadě napájení a ojedinělou bezkabelovou konstrukci.

RS163-E4/RX4 – bezkabelový 1U server s AMD CPU a redundantním napájením
Pro řešení na platformě AMD vytvořila společnost ASUS svůj nejnovější server RS163-E4/RX4 velikosti 1U, založený na duálních procesorech AMD řady Opteron™ 2000 s paticí Socket 1207 a podporou DDR2. Díky špičkové technologii, dostatku paměťové kapacity a odolnosti proti závadě napájení je ideální pro aplikace náročné na výpočetní výkon.

RS160– E4 (PA4) (PX4) – cenově výhodné a spolehlivé servery
Servery RS160-E4/PA4 a PX4 podporují nejnovější platformu dvoujádrových/čtyř­jádrových procesorů Intel® 5000P MCH a jsou určeny pro střední segment trhu. Servery řady RS160 jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako je Intel® VT a IOAT, rozhraní SAS (PX4) a doplňková deska ASMB3-SOL IPMI 2.0 pro dálkovou správu. Tyto vlastnosti umožňují serverům RS160-E4/PA4 a PX4 nabídnout uživatelům volbu s nejlepším poměrem cena/výkon, vhodnou pro clustery, hraní a jiné aplikace požadující vysoký výkon.

ASUS na CeBITu 2007
Pro více informací o popisovaných produktech, prosím, navštivte stánek společnosti ASUS – hala 2, stánek A12 v termínu od 15. do 21. března 2007.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo http://cz.asus.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).