Hlavní navigace

CeBIT 2007: Grafická řešení ASUS přinášejí strhující digitální zábavu s velkým rozlišením

[Tisková zpráva] XG Station, grafické karty a další produkty uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Sdílet

Praha 12. března 2007 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, vystavuje na veletrhu CeBIT 2007 v německém Hannoveru rozsáhlou řadu produktů, které umocňují reálnost zážitků z digitální zábavy. Grafické karty, XG Station a další produkty ASUS nabízejí specifická řešení vytvořená na míru každému segmentu zákazníků.

ASUS EN8800GTX AquaTank – netradičně výkonné grafické řešení
Grafická karta ASUS EN8800GTX AquaTank/HTDP/ 768M poskytuje vysoký výkon při zachování nízké teploty. Díky inovativnímu modulu vodního chlazení umožňuje tato grafická karta zvýšení výkonu o 11 % při zachování až o 12 °C nižší teploty ve srovnání s GF8800GTX kartami. Je také kompatibilní s HDCP a dovoluje přehrávání HD DVD, Blu-Ray disků a dalšího chráněného obsahu v plném HD rozlišení. A navíc ASUS AquaTank podporuje systém Microsoft Windows Vista™ a je vybavena mnoha dalšími jedinečnými technologiemi společnosti ASUS (například ASUS Splendid, ASUS GameFace Messenger, ASUS Video Security Online a ASUS Gamer OSD).

ASUS OC Gear pro přetaktování v reálném čase
ASUS OC Gear je světově první hardwarové zařízení pro přetaktování grafických karet v reálném čase. Zobrazuje aktuální informace o grafické kartě včetně teploty grafického procesoru (GPU) a počtu snímků za sekundu (FPS). Navíc umožňuje snadné nastavení celkové hlasitosti systému, rychlosti GPU a otáček ventilátoru GPU pro různé herní požadavky.

XG station – poskytuje až osminásobné zvýšení grafického výkonu
Při cestování dávají uživatelé přednost tenkým a lehkým notebookům s dlouhou výdrží baterie, zatímco doma preferují vysoký grafický výkon, který poskytují specializované grafické karty. XG Station dokáže splnit veškeré požadavky v obou případech. XG Station je celosvětově první dokovací stanice s externí grafickou kartou pro notebooky. Disponuje rozhraním Express Card, USB 2.0, audio vstupem a výstupem Dolby® Headphone a představuje snadný způsob spojení mobilního počítače s grafickým výkonem stolního PC.

Základní desky pro Windows Vista™
Základní desky ASUS s označením Designed for Vista™ jsou vybaveny mnoha exkluzivními funkcemi od stejnojmenné společnosti, jako je například funkce ScreenDUO.,Ta umožňuje používat Vista™ SideShow, a tak pohotově a pohodlně zobrazovat informace na přídavném displeji. Mezi další inovativní funkce patří AI Remote, AP Trigger, ASAP (ASUS Accelerated Propeller) podporující Vista™ ReadyBoost™ a obvod TPM podporující Vista™ BitLocker. Tyto základní desky podporují architekturu Dual Socket Direct Connect (DSDC) pro řešení AMD 4×4 a poskytují rychlý multitasking pro nejnáročnější uživatele. Do budoucna je plánován snadný upgrade na celkem 8 jader s použitím připravovaných čtyřjádrových procesorů AMD. Základní desky ASUS vytvořené pro Vista™ tak umožní využívat výhod nejnovějších vícevláknových aplikací pod systémem Windows® Vista™ Ultimate.

ASUS na CeBITu 2007
Pro více informací o popisovaných produktech, prosím, navštivte stánek společnosti ASUS – hala 2, stánek A12 v termínu od 15. do 21. března 2007.

Více informací o nových grafických řešeních a dalších produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo http://cz.asus.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).